Doprajte si pokojný relax na terase – 16 outdoorových nápadov

16 aktuálnych outdoorových nápadov, ktoré ponúkajú relaxačný relax na terase

ústup exotické vonkajšie nápady terasa

 Zmes akcentov dreva a farebných rastlín v kvetináčoch dodáva tomuto portálu exotické sfarbenie, ktoré naznačuje: Budete sa tu cítiť ako v raji. Keramické záhradné stoličky sú alternatívou za každého počasia k pohovke alebo koktailovému stolu.

Oáza vo dvore kombinuje moderný dizajn s prírodnými prvkami

konferenčný stolík atmosféra atmosféru vonku nápady

Táto dvorná oáza kombinuje moderný dizajn s prírodnými prvkami. Jednoduchá farebná paleta neutrálnych a teplých akcentových farieb rozžiari miestnosť. Nízka pohovka v tvare L, drevený konferenčný stolík a otvorené steny vytvárajú zenovú atmosféru.

Uhlová geometria tejto verandy podčiarkuje organické krivky

nápady na terasy s voľným dizajnom pre vonkajší vzhľad

Súčasné prvky, ako napríklad neutrálna farebná paleta, jednoduchý dizajnový nábytok a zodpovedajúce vankúše, môžu byť útulné bez rušenia pohľadu na verandu. Uhlová geometria tejto verandy zdôrazňuje organické krivky prírodného prostredia.

Hnedé, oranžové a zelené čalúnenie túto verandu hreje

vyzerať vonkajší vankúš oranžová zelená láska exteriér

 Máte radi výhľad z verandy? Chcete uprostred nádvoria nerušený výhľad z verandy na otvorené strany? Hnedé, oranžové a zelené čalúnenie hreje túto verandu a vaši hostia sa budú cítiť ako doma.

predimenzované klenuté okná a množstvo rastlín – exteriér

nápady vonkajšieho dizajnu terasa zábava

 Široký parketový vzor, ​​nadrozmerné klenuté okná a veľa rastlín vytvárajú organický zvuk. Stôl a veľký luster sú vizuálne ľahké, ale stále dominujú.

Baldachýn – krása tejto vonkajšej oázy

pod stropmi súkromný priestor vonkajší dizajn

 Baldachýn dodáva kráse tejto vonkajšej oáze. Krásne odtiene bambusu prerušujú slnečné svetlo a vytvárajú intímne súkromie, zatiaľ čo rastliny v kvetináčoch zvýrazňujú oblasť organického priehľadu. Jemný okraj dodáva miestnosti skutočne relaxačnú atmosféru.

moderný piknikový stôl ponúka viac priestoru na stravovanie – odpočívajte na terase

terasa vonkajší nápad relaxačné ústupové patio

 Vďaka vysokému stropu, farebným akcentom a dobre umiestnenému nábytku vyzerá vonkajšia obývacia izba ako skutočná izba. Veranda má vnútornú štruktúru, uzavreté boky a strop poskytuje ochranu pred živlami, vďaka čomu je ideálna na zábavu za každého počasia. Moderný piknikový stôl ponúka viac priestoru na stolovanie a čalúnené stoličky s pestrofarebnými vankúšmi vytvárajú príjemné prostredie..

moderná atmosféra tradičných kúskov – outdoorové nápady

jednoduchá klasická tmavá tkanina výber červené motívy pruhované akcenty

 Prútený nábytok a hojdacie kreslá sú klasikou na terase. Udržujte tradičné zoskupenie živé s kontrastom: biele prútie, tmavé krídla a štýlové textilné riešenia. Čiernobiele pruhované čalúnenie a žiarivo červené vankúše vytvárajú modernú atmosféru medzi tradičnými kusmi nábytku.

Pruhované akcenty na vankúšoch – farebný kontrast k bielemu prútenému nábytku

prvky látkový vankúš štvorcová večera vonkajšie nápady

 Ukážte svoju predstavivosť a ozdobte svoju verandu pohodlným nábytkom a jedinečnými prvkami. Primárny priestor na posedenie a jedálenský kút vám pomôžu rozbiť dlhú a úzku rozlohu tejto klasickej terasy. Pruhované akcentové vankúše dodávajú tomuto bielemu prútenému nábytku farebný kontrast a veľký koberec dodáva miestnosti farebný vzhľad..

nasýtené, oranžové akcenty – vonkajšie riešenie

záclony pruhy hojdačka drevené vankúše nápady vonku

 Nadčasová kombinácia modrej a bielej vyzerá chladne aj v najhorúcejších letných dňoch. Zvýraznite pohľad nasýtenými oranžovými akcentmi. Kreatívny výber starých vankúšov udržiava túto základnú kombináciu farieb vizuálne zaujímavú a príjemnú po celý rok.

tradičná hojdačka na verande – premenená na hojdačku

usporiadať vonkajšie nápady nábytok vápno zelené vankúše pruhy

 Tento obytný priestor získava svoj vzhľad vďaka jasným farbám. Modrá, zelená, oranžová a ružová. V kombinácii s bielou výrazne prispievajú k príjemnej atmosfére. Tradičná hojdačka na verande bola prerobená na hojdačku a namaľovaná svetlo zelenou farbou. Prútený nábytok je ľahký a dá sa ľahko usporiadať na zábavné účely.

Jednoduchý funkčný nábytok – flexibilita v malom priestore

zoskupenie vonkajších nápadov rekreácia záhradný nábytok

 Rovnako ako v každej malej miestnosti, aj úzka terasa potrebuje premyslené konštrukčné riešenia a opatrenia, aby sa zaistilo optimálne využitie priestoru. Jednoduchý funkčný nábytok, ako je lavica na zadnom sedadle a prenosné stoličky, zdôrazňuje flexibilitu v malých priestoroch.

Táto veranda ponúka útulný jedálenský kút v zeleni

pohodlie outdoor nápad ústup relaxácia osvieženie

 Táto terasa ponúka útulný vonkajší jedálenský kút. Základná modrá a biela farebná paleta ladí s neformálnym prostredím. Nadmerné závesy zatvárajú priestor, aby pôsobil komornejšie.

Jasné akcenty, ako sú kvety, dekoratívne plátna

nábytok základná farba terasa vonkajšie nápady drevo

 Vneste nový život do základného bieleho nábytku s viacerými farbami. Jasné akcenty, ako sú sezónne kvety, dekoratívne plátna, ružové a žlté vankúše, dodávajú sýtosť farieb a pohodlie.

Veľká pohovka v tvare L – nápady do exteriéru

terasa ústup nápad vonkajšia relaxácia terasa terasa

 Čo môže byť v teplom dni atraktívnejšie ako leňošenie na príjemnom mieste? Na tejto priestrannej verande je priestor na posedenie veľká pohovka v tvare písmena L. Malý stôl môže slúžiť ako jedálenský kút alebo miesto, kde sa podávajú nápoje a občerstvenie. Otvorený pôdorys: je to ideálne miesto na oddych a zábavu.

Estetický exteriér – vonkajšie nápady

terasa návrh nápad svetelné pripojenie vonkajšie