Nádherné nápady pre domček na hranie v záhrade alebo na dvore

hrať dom v záhrade nápad polievať plechovku dieťa dievča

Nádherné nápady pre domčeky na hranie v záhrade alebo na dvore

Niektoré architektonické prvky dodávajú tomuto hernému domu štýl pre dospelých. Namiesto previsnutej strechy môže predné dvere chrániť brána. Herne môžu byť malé alebo plné; posledný ponúka veľa stropného priestoru pre uzavreté podkrovie.

Okenné boxy ponúkajú skromný spôsob integrácie rastlín do detského domu; Je namaľovaný rovnakou farbou ako dominantný akcent. Elektroinštalácia je drahá; namiesto toho zvoľte na osvetlenie dverí batériové alebo solárne žiarovky. Vytvorte schodisko s kamienkami. Bonus: pomáha udržať znečistenie mimo ihriska.

Zátkové okno tu vyzerá nápadne s trojstranným výhľadom na ihrisko

dom na hranie v záhrade nápad malé strešné okná hravé

Tento domček na hranie sa skladá z nádherných detailov. Interiér miestnosti presvetľuje vrchnák okna. Zátkové okno tu vyzerá nápadne s trojstranným výhľadom na ihrisko. Originalitu dizajnu dodávajú architektonické detaily, ako sú tlačidlá na zábradlí a konzoly na vrchlíku. Odlišný materiál vozovky pod domom má dve výhody: Oddeľuje stavbu od nádvoria a dvíha ju nad hrebeň. Niektoré vysadené kvety, vrátane okenných boxov a malých nádob, robia okraje tejto malej budovy nádhernými.

Atraktívne textúry fascinujú deti i dospelých v tomto domčeku na hranie

dom na hranie v záhrade nápad deti fascinuje

Atraktívne textúry fascinujú deti i dospelých v tomto domčeku na hranie. Na zjednodušenie dizajnu takého domu zvoľte materiály a paletu farieb, ktoré vyzerajú podobne ako bežné štruktúry. Tu sivé a tehlovočervené akcentuje štukové detaily zrkadla z predĺženej verzie detského domu. Otvorená strecha a holandské dvere zaisťujú miestnosť čerstvým vzduchom. Ak sa detský domček používa celoročne, zaistite predĺženie voľného času zapojením. Ak rozpočet umožňuje siete proti komárom, nezabudnite si ich kúpiť. Opakované vzory a textúry sú akcentom v tomto domčeku na hranie.

Moderný dekor – drevený domček na hranie a hračky

dom na hranie v záhrade nápad zábradlie drevo hnedý strom

  Krásny malý domček postavený na dvore domček pre deti v záhrade nápad deti malé nádherné Rozprávková atmosféra – veľa tekvíc na ceste do detského domu hrať dom v záhrade nápad tekvica slnečnica

Rôzne druhy rastlín a farebné kvety

dom na hranie v záhrade myšlienka druhov rastlín na záhrade

Príjemná relaxačná zóna – ratanový záhradný nábytok pred domom

detský domček v záhrade nápad veranda prútený nábytok biely

Jedinečný, atraktívny domček pre deti – exotické rastliny

domček na hranie v záhrade je magicky jedinečný

Jasná textúra na fasáde domu vyzerá extravagantne a originálne

Playhouse v záhrade červená textúra mrežový plot drevo natreté na bielo