Nápady na záhradný dizajn – pobyt vonku vyžaduje klasický, vysokokvalitný záhradný nábytok

Zima sa čoskoro skončí a ľudia postupne hľadajú nové nápady na záhradu na jar a leto. Premýšľate o tom, ako je o vašu vlastnú záhradu dobre postarané, aby boli večery s rodinou a priateľmi príjemnejšie … Na dobrej atmosfére vonku však má veľký podiel aj správny záhradný nábytok! Na rad potom príde klasický a kvalitný záhradný nábytok…

Navrhnite záhradu – nápady so skladacími kusmi nábytku

nápady na dizajn záhrady funkčný skladací nábytok

Užite si svoju záhradu naplno

Ak plánujete tráviť voľný čas v záhrade, keď je dobré počasie, mali by ste si tento jedinečný obytný priestor primerane zariadiť. Nič by nemalo chýbať, ak sa chcete cítiť naozaj dobre! Pôsobivé rastliny, krásny textil a samozrejme zodpovedajúce dekorácie sú tu nevyhnutné! Všetko však začína správnymi kusmi nábytku! Rovnako ako si obývaciu izbu nastavíte precízne, mali by ste tiež starostlivo hľadať správny záhradný nábytok. Tak ponúkajte tiež Záhradný nábytok Kees Smit rozsiahly sortiment lacného a kvalitného záhradného nábytku známych značiek. Pre vonkajší nábytok je však potrebné dodržať ďalšie kritériá…

Hlavnými faktormi v tejto oblasti sú materiál, spracovanie a kvalita. Polyratan, drevo a hliník patria k tým najobľúbenejším materiálom Záhradný nábytok MWH. Klasické, minimalistické alebo moderné, vidiecke alebo rustikálne. Každý materiál má svoju vlastnú charizmu a iné vlastnosti. Odolnosť vonkajšieho nábytku pred poveternostnými vplyvmi závisí nielen od materiálu, ale aj od jeho hmotnosti. Kované stoličky, napríklad, sú ťažké, ale sú odolné! Masívny drevený nábytok sa vyznačuje aj svojou vysokou hmotnosťou, ale viac sa hodí do teplej a útulnej záhrady.

Záhradný stôl so vzhľadom svetlého dreva pekne zdôrazňuje prútený nábytok

nápady na záhradný dizajn prútený nábytok oválny záhradný stôl drevo

Ak si vyberiete do záhrady nábytok z polyratanu, neurobíte chybu. Pretože majú prirodzený nádych a ľahko sa udržujú. Na čistenie záhradného nábytku z polyratanu nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky, ale veľa vody, tekutého mydla a kefy. Nábytok z polyratanu je tiež obzvlášť ergonomický. Polyratan sa totiž vplyvom tepla ľahko ohýba a spracováva.

Predbežné plánovanie je preto dôležitou súčasťou celého návrhu záhrady!

Pri kúpe záhradného nábytku je nevyhnutné zvážiť počet miest na sedenie! Našťastie je rozmanitosť miest na sedenie v modernej záhrade neuveriteľne veľká! K dispozícii máte polohovateľné záhradné stoličky, ležadlá alebo lavice.

Vhodný stôl je tiež nutnosťou v záhrade. Môžete si tu posedieť na obede s rodinou alebo si zorganizovať hodinu kávy s priateľmi pod holým nebom. Dobrou investíciou je vo väčšine prípadov aj vhodný odkladací stolík. Ak chcete stabilný a funkčný záhradný stôl, spoľahnite sa na robustné materiály. Aj keď sú pre vás oslavy dizajnov dôležitejšie, máte tiež široké možnosti. Dnes sa však polywood etabloval ako trendový materiál pre záhradné stoly, pretože je odolný voči poveternostným vplyvom a ľahko sa ošetruje.

Vytvorte si pekné posedenie vo vlastnej záhrade

nápady na záhradný dizajn záhradná lavica drevená lavička

Ale ak si chcete užiť maximálny komfort vo vlastnej záhrade, rozhodne by ste si mali kúpiť rozkladacie sedačky a ležadlá! Salónik dodáva záhrade luxusný vzhľad. Salóniky v správnych rozmeroch a vyrobené zo správneho materiálu sú krásnymi ozdobami modernej záhrady.

Ak si ceníte jednotný vzhľad záhrady, sadou záhradného nábytku trafíte! Modulárne systémy sa vyznačujú maximálnou flexibilitou.

Moderný záhradný nábytok vyrobený z vysoko kvalitných materiálov je to, čo robí dnešnú záhradu tým, čím je

nápady na záhradný dizajn záhradný nábytok svetlohnedé podsedáky

Relax a pohodlie úzko súvisí s dizajnom a materiálom záhradného nábytku. V závislosti od oblasti záhrady a predpokladaného použitia si môžete vybrať ten správny nábytok pre každý štýl záhrady a každú veľkosť záhrady. Mobilita je preto dôležitým aspektom pri výbere záhradného nábytku. Čo potrebuješ? Ťažký a štýlový nábytok alebo skôr funkčný skladací nábytok na malé plochy? Skladací nábytok je možné v závislosti od sezóny ľahko prepravovať alebo umiestniť na požadované miesto. Mnoho moderných modelov má aj možnosti nastavenia, čo ich robí obzvlášť praktickými. Pevný záhradný nábytok sa však vyznačuje väčšou stabilitou, aj keď ho možno opísať ako stacionárny nábytok. Sú perfektné pre veľké plochy a dodávajú im tiež vlastný charakter. Vďaka svojej dlhej životnosti sú obzvlášť obľúbené.

Relaxačný kútik s romantickým nádychom vás pozýva dlho sa zdržať…

nápady na dizajn záhrady farebné prekrytie červené ruže tehlová stena

Kto by nechcel zmeniť svoju vlastnú záhradu na oázu pohody? Ale bez správnych kusov nábytku to určite nejde, aj keď ste zasadili krásne kvety a záhradné chodníky ste navrhli precízne a štýlovo! … Venujte preto dostatok času a vyberte si záhradný nábytok, ktorý zodpovedá vášmu vkusu, ako aj Záhradný štýl vám dobre padne. Mnoho teplých jarných a letných dní v záhrade je pred nami…