Navrhnite svoj vonkajší priestor podľa aktuálnych trendov záhradného nábytku 2021

Minulý rok sme v našich záhradách strávili oveľa viac času a vyzerá to, že rok 2021 bude podobný. Preto je múdre pripraviť svoju záhradu na nadchádzajúci letný čas včas. Aby sme vám pomohli naplno využiť vonkajší priestor a navrhnúť ho v súlade s najnovšími trendmi, zostavili sme najdôležitejšie trendy záhradného nábytku do roku 2021 a zaradili sme ich nižšie. Prejdite nadol a zostaňte naladení…

Záhradný nábytok môže úplne zmeniť váš vonkajší priestor a premeniť ho na útulné prostredie. To je dobrý dôvod, prečo tráviť viac času vonku, nemyslíte?

Rozšírte teda svoj obytný priestor vonku tak, aby bola vaša záhrada pohodlná a odolná voči poveternostným vplyvom Salónik a vybaviť moderným vonkajším jedálenským nábytkom. A ak počasie spolupracuje, pripravte sa na slnko s tými najlepšími Lehátka a ležadlá.

Trendy v záhradnom nábytku 2021

Trendy záhradného nábytku z roku 2021 z prírodných materiálov

Aké sú najnovšie trendy v záhradnom nábytku do roku 2021?

Súčasné trendy záhradného nábytku ponúkajú pôsobivý výber vonkajšieho jedálenského nábytku, barových zostáv, ležadiel a obývacieho nábytku. Existuje široká škála tvarov, veľkostí a farebných kombinácií, ktoré vám uľahčujú nájsť perfektný produkt pre vaše individuálne potreby. Pozrite sa na najnovšie trendy záhradného nábytku, ktoré je potrebné pri výbere zvážiť.

Jasné čiary a tvary

Tento interiérový trend sa prelína aj do záhrady. Čisté línie a tvary sú výrazným pohľadom na rok 2021, najmä v záhradách s moderným nádychom.

Obdĺžnikové a hranaté stoly, rovné operadlá a ramená stoličiek a jednoduchý dizajn sú kľúčovými prvkami tohto štýlu nábytku. Veľkú úlohu zohrávajú aj neutrálne farby s dôrazom na biele a sivé.

Trendy v záhradnom nábytku 2021 jasných tvarov a línií

Vonkajší nábytok, ktorý vyzerá ako interiérový nábytok

Mnoho z nás otvára svoje domy do záhrady a stiera hranice medzi vnútorným a vonkajším priestorom. Preto nie je prekvapujúce, že vonkajší nábytok stále častejšie vyzerá ako interiérový nábytok.

Trendy v oblasti záhradného nábytku a vankúšovej záhradnej sedacej súpravy v roku 2021

Ďalším skvelým spôsobom, ako rozostriť hranicu medzi interiérom a exteriérom, je začlenenie kobercov do vonkajšieho priestoru. Sme si vedomí toho, že to môže znieť trochu neobvykle, ale od tohto výrobcu sa vyrábajú vonkajšie koberce Gartella, zaistite vonku obzvlášť útulnú atmosféru. Na oddelenie rôznych oblastí môžete použiť aj koberce. Na to sú však vhodné všetky vodotesné koberce.

Trendy v záhradnom nábytku vonkajšie koberce 2021

Kokon a závesná stolička

Všetci práve teraz túžime po týchto malých vymoženostiach. Potreba cítiť sa v našom vonkajšom prostredí príjemne a uvoľnene sa odráža v rastúcej obľube kokónov a závesných stoličiek.

Závesná stolička na kovovom ráme je pravdepodobne najšetrnejším priestorom na zvládnutie tohto trendu. Ak máte veľa priestoru, v záhrade je zúrivé kokónové kreslo.

Trendy v záhradnom nábytku závesná stolička 2021

Štýlová vonkajšia jedálenská časť

Naše záhrady nikdy neboli tak využívané na zábavu ako minulý rok. Vďaka tomu sa aj vonkajší jedálenský nábytok prispôsobuje našim novým potrebám.

Skupiny vonkajších jedálenských stolov s niekoľkými sedadlami, sa v modernej záhrade stále častejšie stretávajú praktické stolíky, ktoré sú polohovateľné alebo ponúkajú rôzne možnosti skladovania.

Ďalším dôležitým trendom sú integrované ohniská, ktoré skvele upútajú pozornosť a zároveň darujú svetlo a teplo vo večerných hodinách..

Trendy v záhradnom nábytku 2021 Vonkajší jedálenský nábytok

Svetlé odtiene farieb

Neutrálne farby sú vo vonkajšom nábytku stále obľúbenejšie, ale v nových produktoch sa stále viac používajú svetlé farby. To platí najmä pre kovový nábytok s práškovým nástrekom.

Farebným záhradným nábytkom môžete hravo okoreniť svoj vonkajší priestor. Upozorňujú tiež na konkrétnu oblasť záhrady.

Ak dávate prednosť tomu, aby boli svetlé farby jemnejšie, vankúše a prikrývky v jemnej akcentovej farbe vyzerajú skvele s neutrálnymi kusmi nábytku..

Trendy záhradného nábytku 2021 farebných odtieňov

Riešenie pre malé priestory

Malé záhrady sú stále bežným znakom nemeckých domácností, čo vedie k dopytu po kompaktnom a praktickom vonkajšom nábytku.

Sady s malým rozmerom, skrytým úložným priestorom a flexibilným rozložením sú ideálne pre malé terasy a vonkajšie priestory.

Trendy v záhradnom nábytku 2021 malých priestorov

Dovolenka vo vlastnej záhrade

Keďže mnohí z nás si v súčasnosti dovolenku krátia o niečo kratšie, myšlienka využiť záhradu na vytvorenie prázdninovej atmosféry je veľmi aktuálna. Tomuto trendu sa prispôsobuje aj vonkajší nábytok.

Už sme hovorili o kokónových kreslách, ktoré sú perfektné na relaxáciu na pláži. Lehátka sú tiež skvelým spôsobom, ako dodať luxusu na vašom dvore. Ak si vyberiete model s kolesami, môžete ho umiestniť do všetkých kútov vašej záhrady.

Trendy v záhradnom nábytku praktický skladací nábytok do roku 2021

Trendy v záhradnom nábytku 2021 – zhrnutie

V trendoch záhradného nábytku do roku 2021 prebieha niekoľko základných tém. Všetky odrážajú rastúce využívanie našich záhrad a dôležitú úlohu, ktorú zohrávajú v našom voľnom čase.

Vonkajšia zábava, stieranie hraníc medzi domovom a záhradou, multifunkčné kusy nábytku a potreba štýlového pohodlia – to všetko sú kľúčové prvky tohtoročných trendov záhradného nábytku. Nikdy nebolo jednoduchšie nájsť nábytok praktický a štýlový, ktorý navonok vytvára príjemnú atmosféru.

Trendy v záhradnom nábytku dizajnové vonkajšie záhradné plochy do roku 2021