Salónik ako v butikovom hoteli – čistý relax vo vlastnom dome

salónik terasa ako v butikovom hoteli elegantná v sivých veľkých lampášoch

Salóniková terasa ako v butikovom hoteli

Prineste si dovolenkový komfort priamo na svoju terasu s pohodlným nábytkom a príslušenstvom do každého počasia!

Počas dlhých letných dní môžeme tráviť čas na záhrade s priateľmi a rodinou a užívať si tam denné svetlo a teplo až do večera..

Aby ste si maximalizovali pôžitok, mohli by ste s vonkajším dekorom zaobchádzať rovnako ako s interiérom – s pohodlným sedením, dostatkom osvetlenia a príslušenstvom, ktoré to všetko spoja..

Ste pripravení obnoviť svoje skladacie stoličky alebo štandardný záhradný stôl? Tieto návrhy majte na pamäti pre svoj vlastný prístup k vonkajšiemu bývaniu v butikovom hoteli.

Cieľom je napodobniť pohodlie obývačky vonku. Našťastie výrobcovia vyrábajú pohovky a apartmány do každého počasia, ktoré vyzerajú štýlovo a sú rovnako pohodlné ako ich vnútorné náprotivky. Hlboké sedenie a hory vankúšov vás vyzývajú, aby ste si sadli a relaxovali. Uistite sa, že pohovka a vankúše sú čalúnené outdoorovým oblečením odolným voči slnku a poveternostným vplyvom.

Štvorcový dizajn nábytku a obrazovky na ochranu osobných údajov

salónik s terasou ako v butikovom hoteli, biely hranatý nábytok s obrazovkami na ochranu osobných údajov

Pridajte bočné stolíky na výšku kokteilu a konferenčný stolík, aby ste si mohli vychutnať miesto na nápoje a občerstvenie, kým si užijete zlatú hodinu. Vďaka tomu je priestor nastavený a pomáha relaxácii posedenia vo vonkajšom prostredí.

Typický stredomorský dekor – rôzne farby a vzory z Summerour Architects

salónik s terasou ako v butikovom hoteli so stredomorskou atmosférou, veľmi farebný

Plošný koberec pomáha ukotviť priestor a dodať farebný nádych. Dnešné polypropylénové koberce do každého počasia majú rôzne vzory a farby a často sa nelíšia od svojich vnútorných ekvivalentov. Vrstva vankúšov a lampášov na sviečky vytvára pocit stredomorskej atmosféry. Čím viac interiérového nábytku a dekorácií dáte von, tým viac budete v butikovom hoteli pôsobiť.

Sadzače a mreža dodávajú pocit oázy a pomáhajú definovať obvod priestoru. Pomáhajú vám tiež vytvárať súkromie a zdôrazňovať výhľad.

Drevené posedenie, sivé ležadlá a veľa kvetov od C. Marie Designs, Inc.

salónik terasa ako v butikovom hoteli veľa kvetov purpurovo oranžové nuansy

Záclony tiež pomáhajú definovať vonkajší priestor, aby ste ho mohli zútulniť ako poskytovateľ tieňa a nárazníka proti vánku. Pridajte hojdaciu sieť a máte perfektné prostredie na šlofíka.

Zeleno-žlté závesy dodávajú Brunelleschi Construction väčšiu sviežosť

salónik s terasou ako v butikovom hoteli z ratanu so zelenými a žltými závesmi

S tienistou mrežou a stropnou žiarovkou je terasa príjemná po väčšinu roka – architekti Jessop

lounge terasa ako v butikovom hoteli minimalistická zo svetlého ratanu

Váš salónik môže byť vstavaným prvkom. Tento výrazný rez z liateho betónu je moderným akordom. Vďaka drevenému sedadlu, bohatej zeleni a elegantnej prítomnosti štrku a zaoblených kameňov to necítite ťažko. Vankúše sú mäkké a upratané.

Vstavaná hala – krásne nuansy od Ana Williamson Architect

salónik s terasou ako v butikovom hoteli útulný vo vnútornom dvore s množstvom farebných vankúšov

Neprehliadnite osvetlenie. Vložte žiarovky alebo pridajte žiarovku do každého počasia, ktorá vám zvýši čas strávený na terase. Krb tu dodáva svetlo a teplo a je ústredným bodom integrovaného salónika – najmä v noci, keď sa môže veľmi stmievať..

Priestranné posedenie s vonkajším krbom od Urban Jobe Architecture

spoločenská terasa ako v butiku s krbom z vápenopískových tehál

Vonkajšie salóniky sa neobmedzujú iba na prímestské záhrady. Zo strešnej terasy sa dá urobiť kompaktné útočisko s rovnakými prvkami hlbokého odpruženého sedenia, osvetlením v obytnom štýle, stolom na jedlo a nápoje a trochou tieňa..

Nebojte sa vybrať tému a zabavte sa na tom, ako sa to robilo v tomto salóniku inšpirovanom Marrákešom.

spoločenská terasa ako v butikovom hoteli v hlinených stenách v orientálnom štýle pestrých farieb

Vonkajší salónik by mal pozostávať z prvkov, ktoré sa prispôsobia najskôr vašej rodine a potom architektúre domu. Kreatívne myslenie môže vytvoriť niekoľko elegantne štylizovaných priestorov.

Oddýchnite si na strechách od flott home design

salónik terasa ako v butikovom hoteli jednoduchý dizajn na streche

Rodina s deťmi môže chcieť menej miest na sedenie, ale chce dostatok tieňa – a dokonca aj pieskoviska – aby si naplno užila svoj súkromný vonkajší útek.

Pokryté súkromným ihriskom od architekta Ryana Duebbera, LLC

salónik terasa zastrešená ako v butikovom hoteli moderného dizajnu