Skrášliť záhradu – lacné a atraktívne nápady

záhrada skrášli ruže

Po skončení zimy budete tráviť stále viac času vonku. Záhradu by ste určite mali skrášliť, aby ste sa cítili príjemne a útulne. Vonkajšia časť potrebuje premenu každé 2-3 roky a nie je na ňu vhodný čas ako slnečné jarné dni. Ak sa presťahujete do nového domu, nemali by ste meniť záhradu, stačí ju zasadiť a navrhnúť podľa svojho štýlu a vkusu.

Vyrovnanie

Úroveň, úroveň a opäť úroveň. Ak si chcete skrášliť záhradu, prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je vyrovnať úroveň a skúmať! Aby ste ušetrili viac peňazí, potrebujete vedieť všetko o pôde a pôvodných rastlinách. Ich údržba je určite jednoduchšia. Mali by ste sa naučiť, ako s vybranými druhmi rastlín zaobchádzať a či budú vyhovovať pôde v záhrade.

Terénne úpravy

Terénne úpravy môžu byť nákladné a veľmi namáhavé, takže musíte presne zistiť, ako chcete svoj dvor skrášliť a vziať veci do vlastných rúk. Záhradné chodníky môžete ozdobiť rôznymi kvetmi. A ak sa vám nepáčia kvitnúce rastliny, hľadajte zaujímavé odrody stromov a kríkov alebo si vytvorte útulné súkromie na vnútornom dvore so sviežim zeleným trávnikom. Všetko závisí od vášho rozpočtu a vašich preferencií.

Nápady na zdobenie

Ak máte jasno v záhradnom dizajne, mali by ste sa držať zvolených odrôd výsadby. Môžete si tiež kúpiť rôzne outdoorové doplnky alebo si ich vyrobiť sami. Malé sošky, kvetináče, elegantné lavice alebo útulné sedenie vytvoria na nádvorí sviežu a veselú atmosféru. Buďte kreatívni a vynaliezaví! Pre krásnu a neobyčajnú záhradu jednoducho potrebujete nejaké originálne nápady a veľa vášne! Pozrite sa na naše návrhy a nechajte sa inšpirovať!

 Skrášlite malú záhradu pred domom pomocou rôznych druhov rastlín

malé rastliny záhradných kríkov

 Atraktívny drevený box s rastlinami, ktoré skrášli vašu záhradu

kvetináčové rastliny vonku  Útulný dvor, ktorý je vyzdobený stromami a zeleným trávnikomzáhrada skrášľovať stromy kamienky

 

Elegantné vnútorné nádvorie s čerstvým trávnikom, kvetmi a štýlovými drevenými paletamizáhrada skrášliť čerstvú trávu  Rôzne druhy rastlín pre extravagantné videnie záhradyskrášliť záhradu tesne pod rozpočtom  Veselá atmosféra vo vonkajšom prostredí s farebnými kvetmiRôzne druhy kvetov zdobia záhradu  Štýlový záhradný dizajn so zelenými rastlinami a červenými kvetmizáhrada krásne skrášľuje kvety  Ozdobte cestičku pred domom nádhernými kvetmi a rastlinamizáhradná cesta výsadba kvetov

Text s Katjou