Vonkajšia kuchyňa pre viac letných radovánok vonku

Moderná vonkajšia kuchyňa sa pomaly, ale isto etablovala ako nevyhnutný doplnok v exteriérovom dizajne. Vďaka svojmu praktickému dizajnu a perfektnému vybaveniu si získava stále väčšiu obľubu. Vďaka záhradnej kuchyni môžete zadarmo získať veľa slnečných a príjemných hodín vonku. Varenie, stretnutie a zábava teraz patria k sebe a tvoria výhody vonkajšej kuchyne. Chcete tiež presunúť zážitok z varenia von? Žiadny problém, ak máte vo svojej záhrade alebo na dvore dostatok voľného miesta, máte potrebné financie a využite svoju vynaliezavosť! Už nemusíte pripravovať jedlo sami v kuchyni, zatiaľ čo vaši blízki sedia vonku a zabávajú sa. Záhradná kuchyňa, na ktorú mnohí majitelia domov a záhrad dlho čakali, vám dáva príležitosť nenechať si ujsť zábavné chvíle s priateľmi a rodinou. Vonku si môžete pripravovať chutné jedlá, pizzu a grilované špeciality, zatiaľ čo sa rozprávate so svojimi priateľmi a členmi rodiny.

 Každá žena v domácnosti by chcela variť v tomto štýlovom vonkajšom prostredí, však??

Vonkajšia kuchyňa malá moderná navrhnutá úplne

Vaša vonkajšia kuchyňa nemusí byť priestranná ani stáť veľa peňazí. Starostlivo sa pozrite na obrázok vyššie! Táto záhradná kuchyňa je ponorená do sviežej zelene. Je malý, ale plne vybavený chladničkou, drezom, grilom a rúrou. Súčasťou je aj malá bylinková záhradka, aby gazdinka mala vždy po ruke čerstvé bylinky.

Táto vonkajšia kuchyňa očividne nie je nijako nižšia ako úplne „normálna“ kuchyňa. Chceme začať dnes s týmto skvelým dizajnovým nápadom. V tomto článku na vás čakajú ďalšie tipy na dizajn modernej a prakticky zariadenej vonkajšej kuchyne. V texte a obrázkoch nájdete nový podnet, aby ste sa čoskoro mohli rozhodnúť pre vonkajšiu kuchyňu. A toto rozhodnutie nikdy nebudete ľutovať! Zaručene!

 Každý praktický nápad na modernú vonkajšiu kuchyňu sa počíta!

Praktická myšlienka modernej vonkajšej kuchyne

  • Čo patrí do vonkajšej kuchyne?

Ak chcete variť aj vonku, musíte si najskôr veľmi starostlivo vybrať miesto pre svoju vonkajšiu kuchyňu. Väčšina majiteľov domov a záhrad sa rozhodne pre útulný, slnečný kút, ktorý nie je ďaleko od domova. V najlepšom prípade je dokonca veľmi blízko budovy domu.

 Malá záhradná kuchyňa hneď vedľa domu má tiež veľa plusov.

Malá vonkajšia kuchyňa hneď vedľa domu, veľa plusov

Tu máte všetko, čo potrebujete na varenie a pečenie vonku.

Vonkajšia kuchyňa pokrytá varením upečte všetko, čo potrebujete, plus posedenie

Aby ste do svojej záhradnej kuchyne neinvestovali veľa peňazí naraz, odporúčame začať s grilom. Vyskúšajte, ako máte radi grilovanie vonku a až potom môžete svoju vonkajšiu kuchyňu postupne rozširovať. V špecializovaných predajniach v súčasnej dobe nájdete kompletné, super moderné vybavenie pre vonkajšiu kuchyňu. Ale musíte sa sami rozhodnúť, či si niečo také môžete dopriať. K vonkajším povinnostiam však určite patrí plynový sporák, gril, praktické umývadlo a možno vstavaná chladnička. S týmito kuchynskými spotrebičmi bude každá vonkajšia kuchyňa plne vybavená! A ešte jeden dôležitý tip: uistite sa, že máte dostatok pracovného priestoru na prípravu rôznych jedál. Pri varení vonku vám teda nič neunikne! Môžete sa dozvedieť viac o vybavení vonkajšej kuchyne tu

 Strešné vonkajšie kuchyne sú veľmi trendy.

Vonkajšia kuchynská strieška v priemyselnom štýle

  • Vonkajšia kuchyňa ako dokonalý vonkajší priestor na párty

Prečo potrebujete záhradnú kuchyňu, ak tam neorganizujete večierky? Mnoho ľudí považuje vonkajšiu kuchyňu za dokonalé miesto na letné večierky alebo na spoločenské akcie s priateľmi a rodinou. Obe možnosti sú úžasné a treba ich využiť naplno. Ak máte napríklad pec na pizzu vonku, môžete pripraviť chrumkavé pizze pre malých aj veľkých. Kým je pizza stále v rúre, môžete sa s deťmi dobre zabaviť a spoločne vymýšľať zábavné záhradné hry. Dokonca aj večer môžete zostať vonku dlhšie s hosťami, susedmi alebo priateľmi a vychutnať si dobre vychladené nápoje a chutné jedlo pod holým nebom. Povedali sme niečo o zaujímavých a podnetných rozhovoroch? Ale tieto patria ku každej záhradnej párty, nie??

Strávte letné večery vonku s priateľmi a rodinou

Vonkajšia kuchynská jedálenská časť na príjemné letné večery vonku

Luxusný vonkajší priestor – veľkoryso navrhnutý s vonkajšou kuchyňou a otvoreným krbom.

Vonkajšia kuchyňa otvorené ohnisko

Vonkajšie kuchyne na otvorenej strešnej terase sú v poslednej dobe veľmi trendy. Môžete tak ušetriť miesto v meste a nerušiť susedov pri varení a grilovaní. Prípravu jedla môžete spojiť aj s inými aktivitami, ako je opaľovanie, čítanie knihy vonku alebo venovanie sa svojmu koníčku. V tejto súvislosti sa vám otvára aj veľa možností.

 Vonkajšia kuchyňa na strešnej terase je veľmi trendová.

Vonkajšia kuchyňa na strešnej terase veľmi trendová

Načerpajte ďalšiu inšpiráciu z našej obrazovej galérie a snažte sa, aby ste si čoskoro mohli dovoliť skvelú vonkajšiu kuchyňu! Redakčný tím Freshideen vám praje veľa zábavy pri varení vonku!

Tehla alebo na kolesách? Ty rozhodni!

Tehlová vonkajšia kuchyňa zaujímavého dizajnu

Vždy však s jedálenským kútom vedľa!

Vonkajšia kuchyňa s moderným dizajnom a jedálenský kút vedľa nej

 Veľmi luxusné ako spojenie zvnútra a zvonku.

Pripojenie vonkajšej kuchyne medzi vnútorným a vonkajším priestorom

 V tejto veľkej záhrade je dostatok priestoru pre vonkajšiu kuchyňu a jedálenský kút pod pergolou. K dispozícii je tiež zelený trávnik a záhradný bazén.

Veľká záhradná pergola vonkajšia kuchyňa jedálenský kút zelený trávnik záhradný bazén

 Pre vaše veľmi útulné hodiny v lete.

V lete príjemná vonkajšia kuchyňa

Varenie vonku je teraz ešte príjemnejšie vďaka moderným vonkajším kuchynským spotrebičom.

Vonkajšie varenie vonkajšia kuchyňa

Vonkajšia kuchyňa moderná

Vonkajšie varenie vonkajšia kuchyňa

Vonkajšia kuchyňa moderné kuchynské spotrebiče

Vonkajšie varenie nápady pre vonkajšiu kuchyňu

Vonkajšia kuchyňa moderné nápady

 Prajeme vám krásne leto!

Vonkajšia kuchyňa nápady moderných kuchynských spotrebičov