Nový hi-tech kuchynský spotrebič ukazuje, ako sa syr bude v budúcnosti vyrábať doma

Táto inovácia v kuchynskom sektore bola inšpirovaná rozprávkovými skúsenosťami vynálezcu s francúzskou kuchyňou. Túžil po Francúzsku a Švajčiarsku a po syre, ktorý tam jedol. Opäť nedokázal nájsť rovnaké recepty ani rovnakú chuť. Formaggio – moderný kuchynský spotrebič na výrobu syra má teraz pomáhať ľuďom, ako je on. Pretože vám to umožní urobiť si túto pochúťku podľa vlastného vkusu doma.

Teraz si môžete mnohé svoje obľúbené syry vyrobiť sami

veľa skvelých syrov

Ako bol vyvinutý kuchynský spotrebič Formaggio

Na vývoji tohto kuchynského spotrebiča Formaggio pracuje viac ako dva roky za pomoci vysokokvalifikovaných technických odborníkov. Je to jednoduché zariadenie, ktoré nezaberie veľa miesta a ľahko sa používa. S Formaggio je možné vyrábať rôzne druhy syrov.

Patria sem klasické varianty moderných syrov obohatené o probiotiká a dokonca aj vegánske. Okrem toho ďalšie výrobky ako napr Produkujte čerstvý jogurt a tofu. To, čo vyrobíte pomocou kuchynského spotrebiča Formaggion, môžete použiť nielen v kuchyni. Syry a príbuzné výrobky so zdravými prísadami, ako napr probiotikum, môžu byť použité v kozmetike alebo dokonca v chove rastlín.

Syr s Formaggio môžete pripraviť v troch krokoch

Kuchynský spotrebič tri úrovne

Prečo sú kuchynské spotrebiče tohto typu dôležité?

Hi-tech kuchynský spotrebič, akým je Formaggio, symbolizuje smer, akým sa bude naša domácnosť v budúcnosti vyvíjať. Zdravé luxusné výrobky môže ľahko vyrobiť ktokoľvek, a preto už nie sú luxusom. Jednoduchosť výroby podporuje prípravu a rozvoj vysoko individuálneho zdravého životného štýlu. Hi-tech kuchynský spotrebič Formaggio sa tiež zameriava na budúcnosť, pretože je multifunkčný. Okrem syra z neho môžete sami vyrobiť aj množstvo ďalších skvelých a zdravých výrobkov.

Formaggio kúpime hneď, ako bude na trhu. A čo ty?

Kuchynský spotrebič Formaggion nezaberie v kuchyni veľa miesta

Kuchynský riad Formaggio v kuchyni

Čerstvý syr – domáci 

hotový výrobok kuchynský spotrebič

Lahodný tvaroh z Formaggionu

Kuchynské spotrebiče biele výrobky

Na svoje večierky si môžete sami pripraviť skvelé syrové nátierky

Syr do kuchynského riadu s údeninami

S kuchynským spotrebičom Formaggio môžete vyrábať lahodný probiotický syr

probagický syr formaggio