150 najlepszych pomysłów na tatuaż słonia

Tatuaże ze słoniami cieszą się dużą popularnością w krajach azjatyckich i afrykańskich, gdzie ludzie od wieków stykają się ze słoniami. W dzisiejszym świecie, zwłaszcza w Europie, powstało błędne przekonanie, że słonie są nieporęczne, ciężkie i niedołężne.

150 najlepszych tatuaży słonia na następną sesję tuszowania

Czy kiedykolwiek widziałeś tatuaże słonia na ludziach??

Te pełnowymiarowe, na całym plecach lub ramieniu tatuaże słonia? Te tatuaże wyglądają absolutnie niesamowicie i niesamowicie! Kiedy te ponad 100 pomysłów na tatuaż słonia zostały skompilowane, natknęliśmy się na tak wiele różnych form tych tatuaży. Rzuć okiem na poniższą kompilację i przekonaj się sam!

1. Symbol religii hinduskiej

Tatuaże słonia są łatwo kojarzone z hinduizmem z powodu Ganesha, religijnego bóstwa w tej religii. Już widziałbyś coś takiego, nawet gdybyś nie znał nazwy.

2. Idealnie wytatuowany tatuaż słonia na plecach

Ten tatuaż jest jednym z najczęstszych wzorów, które należy tuszować, nawet jeśli wspomniana osoba nie jest religijna. Łatwo zrozumieć, dlaczego – to niesamowity tatuaż do pokazania!

3. W kontekście dzikiej przyrody

Nawet poza poglądami religijnymi te słonie mogą nadal tworzyć wdzięczny tatuaż. Jest to szczególnie ważne, gdy w grę wchodzą takie kolory.

4. Zwieńczony klejnotami

Być może celem tego tatuażu słonia jest stwierdzenie, że słonie są również królami dżungli. To w końcu największy ssak, który chodzi po lesie.

5. Żywy tatuaż na plecach słonia

Słonie są przedstawiane jako mądre, łagodne bestie, które nie chcą nikogo skrzywdzić. Są spokojni i dobrze wszystkich pamiętają.

6. Mały tatuaż słonia na palcu

Spraw, aby największe leśne zwierzę na Ziemi wydawało się małe, po prostu nakładając je na palec! W skali od 1 do 10, jak ocenisz ten mały tatuaż słonia??

7. Złożony tatuaż słonia

Ile pracy włożono w zaprojektowanie tego kawałka tatuażu na plecy? Słoń składa się z wielu rodzajów stworzeń i zwierząt. Być może próbuje powiedzieć, że wszyscy możemy razem wymyślić coś większego.

8. Delikatny jak kwiaty

Kiedy słonie są przedstawiane za pomocą kwiatów, z natury zaczynają wydawać się o wiele łagodniejsze. Słonie są nie tylko brutalne i przerażające!

9. Słoń z uszami motyla

To jeden kreatywny sposób na połączenie dwóch zwierząt w jeden kawałek tatuażu. Rozmiar uszu jest nadal taki sam jak u zwykłego słonia, ale motywy na tatuażu pochodzą ze skrzydeł motyla!

10. Delikatna bestia w przepięknej scenerii

Tatuaże słonia dla kobiet mogą być nieco delikatniejsze, tak jak ten. W tle mnóstwo dzikiej przyrody i kobiece motywy – kwitnące drzewa i motyle są miłym akcentem!

11. Tatuaż słonia ze złotymi ozdobami

Włożyli nawet odblaskowy blask w kły tego słonia! Dobrze komponuje się ze złotymi wzorami za słoniem.

12. Tatuaż słonia na górze pleców

Te tatuaże nie muszą zakrywać całego pleców, aby wyglądać niesamowicie lub elegancko. Ten obejmuje tylko górną część pleców i nadal wygląda niesamowicie!

13. Tatuaż słonia na ramieniu & Klatka piersiowa

Czy musimy wyjaśniać, co się tutaj dzieje? Głowa słonia jest wytatuowana na ramieniu, a uszy sięgają również do klatki piersiowej. Fantastyczny!

14. Na zdjęciu z małpami

Kiedy myślimy o dzikiej przyrodzie i naturze, małpy i naczelne również można łatwo sobie wyobrazić. Dlatego warto również tatuować małpy razem ze słoniami!

15. Dobrze udekorowany słoń

Czego nie kochać w tym pomyśle na tatuaż słonia? Projekt tego słonia jest tak jasny i skomplikowany!

16. Słoń na ramieniu

Do pewnego stopnia wizerunek słonia można przyrównać do znaczenia tatuażu żółwia. Możesz myśleć o obu zwierzętach jako starych i mądrych!

17. Religijny wydźwięk tatuaży słonia

Folklor szybko się rozprzestrzenia, a religia szybciej się rozprzestrzenia. Ten tatuaż to kolejny sposób przedstawiania popularnej ikony religii.

17. Mocne strony Ganesha & Moc

W tym tatuażu słonia widać Boga trzymającego kilka przedmiotów, symbol jego mocnych stron i mocy.

18. Trochę kolorowania w

To pierwszy tatuaż na tej liście, który ma w sobie trochę kolorów i wygląda dobrze!

19. Tatuaż słonia Dotwork

Ten tatuaż na ramieniu słonia jest absolutnie oszałamiający. Dotwork musiał zająć wiele godzin, ale wyniki są tego warte!

20. Tylko głowa słonia

Nie masz ochoty wytatuować całego słonia w dowolnym miejscu na ciele? Co powiesz na obszar głowy, taki jak w tym prostym tatuażu na ramię??

21. Wszystko nabłyszczone!

Tatuaże wyglądają dobrze, zwłaszcza gdy te tatuaże zostały właśnie ukończone i wypolerowane w ten sposób!

22. Skomplikowana Dotwork do tatuażu słonia na ramieniu

To nie jest mały tatuaż słonia, ale tatuatorowi udało się stworzyć dla niego misterną sztukę dotwork. Niesamowite!

23. Średniej wielkości tatuaż słonia na grzbiecie dłoni

To kolejny częściowy tatuaż, który możesz mieć na dłoni. Ma tylko głowę słonia i jedną z jego rąk unieruchomionych w symbolicznym geście.

24. Duża ręka, duży słoń

Dla niektórych wydaje się, że tatuaż słonia jest symbolem ich własnego rozmiaru! Mogą wydawać się ogromne i umięśnione, co dobrze komponuje się z tatuażami.

25. Geometryczny projekt tatuażu słonia

Nie wszystkie tatuaże słoni muszą być takie same! Ten, jako przykład, pokazuje słonia z geometrycznym wzorem.

26. Na wpół wyblakły słoń

Niektóre dzikie zwierzęta powoli wymierają. Ten tatuaż słonia może służyć jako subtelne przypomnienie Matki Natury, która powoli marnuje.

27. Niektóre tatuaże z akwarela słonia

Jeśli spojrzymy na obraz słonia z punktu widzenia ludzi żyjących obok niego, wydaje się, że są one zupełnie przeciwstawnymi stworzeniami. Słonie są o wiele łagodniejsze z natury, podobnie jak te akwarelowe plamy. Czy rozważysz ten akwarelowy tatuaż słonia??

28. Tatuaż słonia na plecach

Jak głosi słynna hinduska legenda, kiedyś słonie latały jak ptaki, ale potem zostały przeklęte przez starego pustelnika i straciły swój cudowny dar.

29. Mały tatuaż słonia dla kobiet

Zamiast portretu rodzinnego ta dama zdecydowała się namalować swoją rodzinę tym uroczym rodzinnym tatuażem słonia! To po prostu urocze, nie sądzisz??

30. Pełny tatuaż z rozłożonymi plecami

Słoń jest symbolem lojalności. Jeśli już, ten tatuaż z pewnością wykazywał oznakę poświęcenia i lojalności!

31. Czyste & Minimalistyczny tatuaż słonia

Słonie zwykle przedstawiają siłę, ale nie jest to łatwo widoczne w tatuażu takim jak ten. Wydaje się wręcz przeciwnie!

32. Jak kolorowanka

Wyraźne kontury tego tatuażu przypominają widzom kolorowankę. Jednak słonie są zawsze przedstawiane jako symbol mądrości – nie tak zabawny, jak może się wydawać ten tatuaż!

33. Jeden z drzewami

Słonie po prostu wyglądają, jakby od zawsze chodziły po ziemi. W związku z tym tatuaże słonia są również związane z długowiecznością.

34. Tatuaż bogów

Tatuaże słoni symbolizują również pokój ze względu na związek religijny. Kiedy wytatuowany razem z Buddą, nie ma już wątpliwości – ten tatuaż jest dość religijny!

35. Mały tatuaż słonia na stopie

Oto kolejny uroczy tatuaż słonia! Uwielbiamy to, jak kolor pasuje do pedicure danej osoby.

36. Wśród gwiazd

Ten tatuaż słonia jest umieszczony między innymi tatuażami z motywami gwiazd. Takie tatuaże są typowe zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

37. Pół słonia

Obrazy słoni są przedstawiane w różnych stylach. Zwykle, jeśli tatuaż jest trochę bardziej realistyczny, widać wszystkie małe szczeliny na skórze słonia.

38. Spacer wśród Zielonych

Ta rodzina słoni powoli przemierza zielone krainy, dzięki czemu ten tatuaż wygląda jak coś prosto z natury.

39. Przebłysk zachodu słońca

Jeśli chodzi o tatuaże słonia lub inne formy tatuaży, nie ma stałych rozmiarów. Przeznaczone są do ozdabiania różnych części ciała człowieka, dlatego mogą mieć duże i małe rozmiary. Ten ma w sobie zarówno duży, jak i mały tatuaż słonia!

40. Mała rodzina

Mały tatuaż słonia jest tutaj mniejszy, ponieważ jest przedstawiany jako najmłodszy słoń dziecięcy w rodzinie. Czy to nie urocze??

41. Pomysł na mały tatuaż słonia

Jeśli ta osoba ma na sobie długie spodnie, nie zobaczysz nawet tego małego słonia! To miejsce tuż nad kostką jest również popularne do celów pisania odręcznego.

42. Ozdobiony akcesoriami

Możesz znaleźć tatuaże słonia z subtelnymi różnicami, takimi jak rozmiar, cieniowanie, a także różne kolory. Ten jest prosty i ma tylko trochę brązowych odcieni.

43. Jak szkic

Tatuaże nie muszą być za każdym razem bardzo szczegółowe. Mogą być również takie, z prostym szkicowym wyglądem, któremu towarzyszą żywe kolory!

44. Zakrywanie tatuażu ze słoniem

Masz stary tatuaż, którego już nie chcesz? Tatuaż tak duży jak słoń z pewnością może zatrzeć ślady twojego starego, o ile masz odpowiedniego wykwalifikowanego artystę tatuażu, który ci w tym pomoże!

Znaczenie tatuaży słonia w różnych kulturach

Więc prawdopodobnie widziałeś kulturowe znaczenie tatuaży słonia z powyższych przykładów. Wspólne skojarzenia są zawsze z mądrością i siłą, ale różne kultury mogą również postrzegać to z silniejszą cechą.

Oto kilka przykładów:

 1. W wielu krajach afrykańskich słoń uważany jest za najsilniejsze zwierzę i odpowiednio najbardziej szanowane.
 2. W Indiach i Chinach słonie symbolizują najwyższą moc. Religia buddyjska przypisuje zwierzęciu takie właściwości jak stabilność i wiedza duchowa.
 3. W średniowieczu Europejczycy wierzyli, że słoń jest również symbolem czystości i miłości, ponieważ słonie powstrzymują się od stosunków seksualnych podczas ciąży.
 4. W Cesarstwie Rzymskim słoń był uważany za znak zwycięstwa i mądrości, a później, po upadku Imperium, stał się symbolem zwycięstwa nad złem w chrześcijaństwie.
 5. W wielu krajach buddyjskich biały słoń symbolizuje szczęście i duchowość; uważa się, że przynosi długowieczność i płodność.

Ale najbardziej czczony słoń nadal pozostaje w Indiach. Tutaj bóg Ganesha ma głowę słonia. Jest patronem literatury, mądrości i ziemskiego szczęścia. Jest też symbolem oswajania namiętności, ponieważ trzyma w dłoni pień.

45. Słodki tatuaż słonia

Słoń jest symbolem pokoju i przyjaźni, długowieczności i mądrości, oddania i wewnętrznej siły. Ten mały przyjaciel tutaj z pewnością wygląda przyjaźnie?!

46. ​​Pełny kolorowy tatuaż

Ogólnie słoń jest dobry i pozytywny, ale jednocześnie może być postrzegany jako bardzo poważny symbol. Ten kolorowy tatuaż słonia na ramieniu jest jednym z wielu podobnych przykładów!

47. Jak wojownik

Spójrz na ten tatuaż słonia! Jest chroniony wieloma elementami zbroi, które nie tylko wyglądają jak słoń podczas bitew.

48. Prosty tatuaż słonia

Często mitologia i legendy kojarzą słonie z bogami i nazywają je świętym zwierzęciem. Ten tatuaż ma klimat, prawda??

49. Wyłaniając się ze słoneczników

Słonie są różnie postrzegane przez różne narody. Niektórzy z nas mogą postrzegać słonie jako delikatne, urocze i nigdy nikomu nie skrzywdziłyby. Powyższy tatuaż pokazuje delikatną naturę słonia.

50. Kroki słonia

Ten tatuaż słonia różni się nieco od innych. Pokazuje słonia z dołu, z jedną nogą wysuniętą do góry, gotowego do deptania.

51. Tło Dotwork

Podczas gdy większość tego tatuażu to tylko grafika liniowa, na tym tatuażu znajdują się małe obszary wypełnione misterną kropką, co czyni go uroczym i niepowtarzalnym designem.

52. Niesamowity kolorowy tatuaż słonia

Wybór kolorów w tym tatuażu słonia jest idealny! Cienie i ton kolorów zostały w tym utworze doskonale przemyślane i absolutnie to uwielbiamy.

53. Zdobiony ozdobnymi łańcuchami

Te łańcuchy w żaden sposób nie wiążą słonia. Zamiast tego sprawiają, że słoń wygląda bardziej elegancko i mądrzej, prawie jak mędrzec!

54. Pokaż kawałek tatuażu słonia

Ten tatuaż słonia bardzo różni się od innych elementów tutaj. Wygląda bardziej kobieco z rzęsami, piórami i kwiatami.

55. Realistyczny tatuaż słonia

Skończenie tego tatuażu musiało zająć dużo czasu i bólu! Jest tyle cieniowania, że ​​tatuaż wygląda teraz jak czarno-białe zdjęcie.

56. Z fioletowym klejnotem

W połączeniu z religią słonie często kojarzą się również z wyjątkowymi kwiatami, zwłaszcza ze storczykami.

57. Tatuaż na ramieniu słonia

Ten tatuaż ma wszystko – dotwork, kwieciste motywy, krzykliwe tła. Czego jeszcze dana osoba może potrzebować w tatuażu słonia??

58. Kolory

Jedynym szkicem w tym tatuażu słonia jest kontur. Pozostałe części słonia pozostawiono nam do wyobrażenia z kolorowymi rozpryskami!

59. Urocze Bóstwo

To musi być najsłodszy tatuaż przedstawiający jednego z najsilniejszych hinduskich bogów! Chociaż zachowano jego gesty i przedmioty, ogólny wygląd jest teraz uroczy i uroczy.

60. Zielone, zielone oczy

Podczas gdy inne części tego tatuażu są stosunkowo kreskówkowe, oczy wydają się nieco bardziej realistyczne, nadając temu tatuażowi niepowtarzalny wygląd.

Tatuaże słonia dla mężczyzn i kobiet

Tatuaże słonia są odpowiednie dla ludzi o silnej woli i pewności siebie. To zwierzę może również pomóc w nabyciu pewnych niezbędnych cech władcy lub wodza, takich jak mądrość, inteligencja, godność i pokora.

W każdym razie znaczenie tatuażu jest wyjątkowe i interesujące. Ten tatuaż łączy w sobie mądrość tysięcy lat, dzięki czemu jest bardzo silny i godny. Ponadto pięknie prezentują się w każdym fasonie i na każdej części ciała. Szkic tatuażu słonia jest zwykle wykonywany w kolorze. Najczęściej wzór nakłada się na:

 1. ramię
 2. cześć p
 3. plecy
 4. przedramię
 5. szyja
 6. żebra.

61. Różany zarys

Słoń jest symbolem siły i wglądu, ale tatuaż taki jak ten może odzwierciedlać tylko delikatną stronę słonia!

62. Prosty tatuaż słonia z geometrią

W tym prostym tatuażu słonia jest tylko kilka kolorów i szkiców linii, ale to wystarczy, aby tatuaż wyglądał artystycznie i efektownie w kolorze.

63. Częściowe wypełnienie akwarelą

Cienie w tym akwarelowym tatuażu słonia na ramieniu mężczyzny są tylko częściowe – nie jest w pełni zacienione i wygląda jak szerokie pociągnięcia pędzlem akwarelowym. Tekstura wygląda miękko & naturalny!

64. Z Guan Yin

Wydaje się, że tatuaże słoni miały również pewien wpływ z kultury chińskiej. Czy kiedykolwiek widzieliście słonie, które były wytatuowane razem z Guan Yin, chińskim bóstwem? Teraz masz!

65. Pojawienie się Bóstwa

Ten tatuaż Ganesha ma delikatny, życzliwy wygląd. Mówimy tak z powodu wyrazu w jego oczach.

66. Matka z dziećmi

Ta mama słonia miała dwoje potomków i wygląda na to, że mają się dobrze! Słonie czy nie, matki często dobrze opiekują się swoimi dziećmi.

67. Piegi na pniu słonia

Okej, więc nie jest piegowaty per se, ale wydaje się, że podoba im się to wszystko w tym tatuażu słonia. Czy tekstura nie wygląda realistycznie??

68. Blask tatuażu słonia

Wow, ten tatuaż z pewnością znacznie się poprawił od swojego oryginalnego wyglądu! Artysta tatuażu zmienił stary tatuaż słonia tylko z głową słonia na pełny tatuaż.

69. Lwy & Słonie

Lwy mogą być królami dżungli, ale słonie wciąż są największymi stworzeniami chodzącymi po lesie!

70. Proste kolory geometryczne

Wybór koloru i miejsce cieniowania są ważne przy określaniu, jak solidny i przypominający szkło wygląda tatuaż słonia. Najlepiej sprawdzają się proste kolory i kształty!

71. Kompas & Słoń

Z tak długim pniem, ten tatuaż słonia z pewnością może poprowadzić drogę! Istnieje wiele losowych kształtów i motywów, które składają się na ten tatuaż słonia tutaj.

72. Mały geometryczny tatuaż słonia dla kobiet

Wygląda jak słoń origami, który jest po prostu uroczy! Te małe tatuaże słonia można łatwo ukryć przed wzrokiem, ponieważ jest tak mały, ale nadal może przyciągnąć uwagę swoim uroczym wyglądem.

73. Białe podświetlenia

Jest jeden bardzo ważny aspekt grafiki, który jest często pomijany przez początkujących artystów – jasne pasemka. Ten tatuaż słonia ma jasne, białe pasemka, aby tatuaż był bardziej realistyczny!

74. Słoń & Mysz

Większość z nas słyszała, jak słonie boją się myszy. Czy to rzeczywiście prawda? Jeśli tak, to musiał to być jeden odważny słoń!

75. Tatuaż słonia ze złotą gwiazdą

Chociaż ten obraz jest czarno-biały, wydaje się, że obraz ma kolory, które możemy zobaczyć w naszych umysłach. To jest siła obrazów!

Rodzaje tatuaży słonia dla pań & Kobiety

Dziewczyny wybierają do szkiców tatuaży słonia takie style jak:

 1. minimalizm
 2. szkic
 3. realizm
 4. neotradycyjny
 5. akwarela
 6. grafika

76. Słoń z grzbietem na drzewie

To jeden uroczy mały słoń! Ten słoń wydaje się siedzieć na podłodze, oparty plecami o drzewo. Wygląda nawet na bardzo szczęśliwego!

77. Elegancki tatuaż słonia dla kobiet

Ten elegancki tatuaż słonia będzie bardzo odpowiedni dla kobiet. Charakteryzuje się prostymi wzorami i kolorami, ale łączy je ze sobą misterne i delikatne wzornictwo.

78. Tatuaż słonia na szyi

Możesz także wytatuować słonia na innych obszarach poza ramionami, tułowiem lub plecami. Niewielki obszar na plecach jest odpowiedni na mały tatuaż, taki jak ten!

79. Tatuaż z zarysem słonia z motywami kwiatowymi

Te tatuaże są duże, ponieważ nie ma sensu przedstawiać tak wspaniałego zwierzęcia w małym rozmiarze. Jednym ze sposobów, aby te duże tatuaże wyglądały na nieco mniejsze, jest wypełnienie dużego konturu mniejszymi motywami projektowymi.

80. Głowa słonia z tyłu dłoni

(@jlynntattoos317)

Zobacz, gdzie może przynieść Ci kreatywność! Ten tatuaż słonia na rękach ma tylko głowę słonia, ale wygląda tak uroczo i bardzo dobrze przylega do okolicy.

80. Tatuaż z pół rękawa słonia

Tatuaże z półrękawem w kształcie słonia mogą pasować zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, zwłaszcza w połączeniu z dodatkowymi motywami dekoracyjnymi za tym niesamowitym stworzeniem.

81. Prawie jak mandala

Zobacz, jak delikatny okazał się ten pomysł na tatuaż słonia! Kiedy skomplikowane ozdobne zawijasy, takie jak te, które można znaleźć na wzorach mandali, zostaną wstawione do tatuaży, mogą natychmiast wyglądać o wiele bardziej kobieco.

82. Żywe kolory

Najłatwiejszym sposobem na ożywienie tatuażu jest użycie jasnych, pastelowych kolorów. Typowe odcienie to jasnoniebieski, fioletowy i indygo. Te kolory dają poczucie kosmicznego wrażenia!

83. Krzywa trąby słonia

Ten tatuaż słonia w kropki przywiązuje dużą wagę do szczegółów w fakturze skóry słonia. Tylko misterna kropka może oddać ten idealny wygląd!

84. Tatuaż słonia na ramieniu z napisami

Ponieważ słonie kojarzą się z mądrością, często można je zobaczyć wytatuowane obok napisów. Te teksty mogą być dowolne i nadal sprawią, że Twój tatuaż będzie wyglądał mądrze!

85. Realistyczny tatuaż słonia z kreskówkowym tłem

Podczas gdy słoń wygląda fotorealistycznie, zielone i pomarańczowe tło wcale tak nie wygląda. Jako taki, ten tatuaż wydaje się dość kontrastujący z elementami samymi w sobie.

86. Słoń z klejnotem & Kwiaty

Mężczyźni i kobiety czasami tatuują plecy szkicem słonia. Te tatuaże są w różnych odmianach, ale ten na zdjęciu powyżej wydaje się być często powtarzającym się motywem.

87. Jak projekt batiku

tatuaż-słoń

Na stronach o tatuażach jest wiele zdjęć tatuaży słoni, takich jak ten, które pokazują, jak różnorodne są tatuaże ze słoniami.

88. Trunk trzymany wysoko

Bądź szczęśliwy z siebie i bądź dumny, tak jak ten mały słoń z wysoko uniesionym trąbą!

89. Duży & Silny tatuaż słonia na ramieniu dla mężczyzn

Siła słonia jest najbardziej widoczna, gdy zwierzęta te są przedstawiane z wysoko uniesioną głową i trąbą. Niemal słyszymy ryk słonia tylko z tego tatuażu!

90. Skomplikowany projekt tatuażu słonia

Wow, to tylko piękny tatuaż słonia, prawda? Ten tatuaż słonia jest narysowany tuszem na ramionach, więc ma sens, że projekt jest tak skomplikowany, jak pokazuje tutaj.

91. Wzory tatuaży akwarelowych słoni

Ten tatuaż słonia wygląda tak, jakby właśnie został napisany tuszem, w stylu akwareli. Czy to nie jest po prostu piękne? Uwielbiamy, jak tatuaż wyglądał jak obraz!

92. Bóstwo żeńskie

Chociaż Ganesha jest znany jako potężny Bóg, niektórzy przedstawiają go również bardziej pochylonego w stronę kobiecą niż zwykle męskich występów.

93. Tatuaż słonia dla kobiet na ramionach

Kobiece tatuaże są zauważalne dzięki jasnym kolorom, ciekawemu wzornictwu, wykorzystaniu motywów kwiatowych i ozdób. Powyższy tatuaż nadaje kobiecy klimat, prawda??

94. Gwiaździsta noc ze słoniem

To kolejny przykład tatuażu słonia, który wykorzystuje przestrzeń w nim. Zamiast stereotypowego tatuażu słonia, ten zawiera nocne niebo i las!

95. Tatuaż słonia i łapacza snów

Ponieważ słonie często kojarzą się również z mądrością, spokojem i spokojem, niektórzy ludzie tatuują słonie razem z łapaczami snów, które pomagają chronić je przed złymi snami.

Style tatuażu słonia dla mężczyzn

Tymczasem chłopcy zdecydują się na tatuaże słonia w następujących stylach:

 1. realizm
 2. szkic
 3. grafika
 4. kosz-polka
 5. czarny i biały.

96. Realistyczny tatuaż słonia dla mężczyzn

Czy patrzysz, jak realistycznie wygląda słoń? Nawet małe pęknięcia skóry na pysku słonia i tułowia są podkreślone!

97. Skomplikowana praca liniowa

To kolejny ulubiony styl tatuażu wśród mężczyzn. Ten tatuaż słonia jest wykonany w całości z cienkich linii i tylko niektórych kropek. Widzimy, dlaczego jest to popularny wybór!

98. Wszystkie rodzaje grafiki

W tym tatuażu słonia z tyłu jest mieszanka różnych elementów artystycznych i graficznych. Jeśli przyjrzysz się uważnie uszom i okolicy tułowia, zauważysz wiele osadzonych w nich wzorów!

99. Śmieci Polka

Trash polki zajmują się kilkoma elementami, w tym realizmem, surrealizmem i jasnymi kolorami.

100. Tatuaż czarno-białego słonia

Mężczyźni również preferują tatuaże czarno-białe w porównaniu z kolorowymi. W związku z tym możesz znaleźć tatuaż słonia, taki jak na powyższym zdjęciu, u mężczyzn, a nie kobiet!

Tatuaże ze słoniami celebrytów

Nawet gwiazdy mają własne tatuaże słonia. Są jednak dwa, które są szczególnie uderzające.

Eleanor Calder ma tatuaż słonia na prawym nadgarstku.

Samantha Maria ma na ramieniu duży tatuaż przedstawiający słonia z piórem w trąbie.

Renee Phoenix z Fit For Rivals ma na grzbiecie lewej dłoni tatuaż przedstawiający słonia cyrkowego.

Czy widziałeś te tatuaże słoni na celebrytach? A co z innymi projektami, które można zobaczyć na tej liście 100 pomysłów na tatuaż słonia? Jeśli masz inne pomysły, które są równie atrakcyjne, daj nam znać w sekcji komentarzy, a może będziemy mogli nawet pokazać Twój projekt tatuażu słonia całemu światu. Oto najsilniejsze, najmądrzejsze tatuaże słonia, jakie kiedykolwiek mogą być!

30 wspaniałych wzorów tatuaży słoń