150 najlepszych tatuaży wilka dla mężczyzn i kobiet

Najlepsze wzory tatuaży wilka są różne dla każdego. Niektórzy wolą uproszczone lub geometryczne wzory, podczas gdy inni wolą, aby ich wilcze tatuaże były jak najbardziej realne. W każdym razie nie można zaprzeczyć, że wilki są jedną z najbardziej popularnych postaci, jeśli chodzi o tatuaże.

150 niesamowitych wzorów tatuaży wilka, które zainspirują twój następny tatuaż

Być może jednym z powodów, dla których tatuaże wilków są tak popularne, jest fakt, że mogą oznaczać tak wiele cech lub osobowości.

Na przykład ktoś z tatuażem wilka może próbować przedstawić osobowość samotnego wilka – zdolnego do przetrwania w samotności. Inni mogą myśleć o wilku alfa – jego sile, dzikiej osobowości i przywództwie.

Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych inspiracji tatuażu wilka poniżej!

1.   Wilk, który poprowadzi Twoją drogę

Trzymaj swoje przekonania blisko siebie dzięki tatuażowi wilka z ikoną kompasu nawigacyjnego. Może oznaczać, że nigdy nie zgubisz się w życiu, nawet jeśli jesteś samotnym wilkiem.

2. Dualność – dwa kolory

Po co zadowalać się jednym kolorem, skoro możesz mieć dwa w swoim wilczym tatuażu? Jeśli kojarzysz swój tatuaż z wilkiem z określoną naturą – na przykład z wodą – możesz włączyć ten kolor do swojego tatuażu.

3. Zaciekłe spojrzenie

Wilk może wyglądać zachęcająco, gdy wyje do księżyca w lasach, ale nie zapominaj, że nadal jest dzikim zwierzęciem. Ten wilczy tatuaż doskonale oddaje warczenie wilka, który przygotowuje się do polowania na kolejną ofiarę!

4. Trochę krągłości

Możesz również preferować wilcze tatuaże, które są łagodniejsze z natury. Ten wspaniały projekt tatuażu wilka stanowi dobry przykład! Kręcone linie odzwierciedlają delikatniejszą naturę tych pięknych stworzeń.

5. Ustaw płomień

To może być niebieski płomień. Mógłby również opierać się na pięknych światłach zorzy polarnej. Jednak z dymem buchającym z głowy wilka, można śmiało powiedzieć, że ten wilk jest cały w płomieniach!

6. Wszystko podpisane

Wyraźna różnica w naturze między ciemnym wilkiem a dwiema czerwonymi różami pod tatuażem sprawi, że spojrzysz dwa razy!

7. Okrutny, ale przypominający kreskówkę projekt tatuażu wilka

Czy to tylko my, czy zamiast tego wygląda to jak wilkołak? Ten wilczy tatuaż ma nawet typowe kreskówkowe wąsy na pysku. To naprawdę urocze!

8. Malowanie tatuażem akwarelowym wilkiem

Ze względu na to, jak ten tatuaż jest napisany, wygląda bardziej jak kropkowana grafika niż tatuaż! Jeśli wolisz artystyczne tatuaże, będzie to dla Ciebie idealny wybór.

9. Jak plemiona

Czy ten tatuaż nie jest po prostu cudowny? Możesz uczynić swój tatuaż wilka wyjątkowym, wprowadzając mieszankę wzorów geometrycznych i kilka czerwonych, plemiennych znaków, takich jak te na tym tatuażu.

10. Nawiedzany przez przeszłość

Ten nawiedzony tatuaż z wilkiem krzyczy o bólu z przeszłości – a może to duchy jego dawnych wrogów? Z czaszką i czerwonymi smugami, kto wie?

11. Realistyczny projekt tatuażu wilka

To tak, jakby wilk patrzył ci prosto w oczy! Ten tatuaż nie ma nic wymyślnego, ale nadal jest wspaniały tylko dlatego, że wygląda naprawdę. Dobrze wybierz swoich artystów tatuażu!

12. Tradycyjny projekt plemiennego wilka

Nic nie mówi bardziej plemienny niż wilk z czerwonym indiańskim nakryciem głowy i pogańskim słońcem i księżycem w tle. Czy sie zgadzasz?

13. Dziewczyna z wilkiem

Dziewczyna o łagodnym charakterze, połączona z wilkiem, który ma dokładnie przeciwne cechy. Piękne połączenie dla inspiracji tatuażem wilka!

14. Tatuaż wilka z pełnym pokryciem

Najlepsze wzory tatuaży wilka 1

W tym tatuażu jest wiele do strawienia. Wycie wilka w lesie; oko wilka w trójkącie iluminatów; wilk o konstrukcji elektrycznej w samym środku z ostrymi kłami. łał!

15. Wolf Tattoo Sleeve – w swoim naturalnym środowisku

Najlepsze wzory tatuaży wilka 2

Wilk to silna, bystra i szybka bestia, która nocami rządzi innymi zwierzętami w lasach. Czy jest lepszy sposób na przedstawienie wilczego tatuażu?

16. Tatuaż Mandala Wilk

Wilki zawsze traktowane są z wielkim szacunkiem – być może ze względu na ich okrutność. Mimo to projekt mandali z wilkiem może sprawić, że będzie wyglądał bardziej duchowo niż zdziczały.

17. Linie & Wzory geometryczne

Ten tatuaż wilka na stopie osoby jest mieszany z podstawowymi wzorami geometrycznymi – liniami, kołami i kropkami. Prosty dodatek, który dodaje wartości temu tatuażowi!

18. Jak łapacz snów

Najlepsze wzory tatuaży wilka 4

Wilk tatuażs może mieć wiele znaczeń, należy rozumieć, że tatuaż wilka nie jest odpowiedni dla osób słabych, powolnych i niezdecydowanych. Te cechy nie należą do wilków!

19. Wilczy tatuaż świeżo po bitwie

Najlepsze wzory tatuaży wilka 5

Ten tatuaż przedstawia również kobietę z tatuażem wilka – ale zdecydowanie nie jest tak delikatny jak inne podobne tatuaże. Ten jest ostry!

20. Piękny wilk dla pań

Najlepsze wzory tatuaży wilka 6

Wilk znany jest ze swojej wierności. Panie, które chcą pokazać, że są lojalne, mogą mieć delikatny tatuaż, taki jak ten.

21. Czuje się jak Boże Narodzenie

Najlepsze wzory tatuaży wilka 7

Kto powiedział, że wilki nie mogą być urocze? Ten tatuaż wilka jest uroczy. Kochamy to!

22. Projekt tatuażu dzikiego, wściekłego wilka

Wilki są oddane swoim wierze. Będą ścigać wrogów i chronić swoich przyjaciół i oczywiście własną wilczycę.

23. Udekorowany? Przykuty? Który?

Ten wilk wygląda jak jeden ze starszych, mądrzejszych. Czy jest związany własnym bogactwem, czy oczekiwaniami innych ludzi wobec niego??

24. Tatuaż wilka, styl hipsterski

Rzadko zobaczysz tatuaże wilka bardziej ozdobione i bardziej krzykliwe niż ten. Bro-pięść z tym tatuażem na dłoni z pewnością wyjdzie z hukiem!

25. Tylko oczy

Nawet tatuaż z wilczymi oczami może być piękny. Jeśli chcesz tatuaż, który możesz wykorzystać do robienia fajnych selfie, to jest ten!

26. Wilki na Księżycu

Najlepsze wzory tatuaży wilka 8

Czy jest łatwiejszy sposób na przedstawienie wilków w tatuażach niż to, jak je zawsze pamiętamy – wycie do księżyca z głębi lasu?

27. Czysty projekt w kropki

Najlepsze wzory tatuaży wilka 9

Absolutnie uwielbiamy, jak wilk jest przedstawiany w tym tatuażu z delikatnym tłem z tyłu.

28. Wilk & Projekt tatuażu wilczycy

Najlepsze wzory tatuaży wilka 10

Tatuaże z wilkiem są powszechne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Tatuaż taki jak ten pokazuje więź między wilkami – idealna!

29. Przez skrzynię & Ramiona

Najlepsze wzory tatuaży wilka 11

To jest to. Tatuaż, który może błyskawicznie stworzyć dla siebie męski urok. Po prostu piękne i idealne!

30. Projekt tatuażu w klatce piersiowej wilka

tatuaż wilka w klatce piersiowej

Ten piękny tatuaż zapiera dech w piersiach. Zobacz, jak wspaniale pasuje – może być dodatkiem do bluzki z głębokim dekoltem!

Dobrze byłoby upewnić się, że rozumiesz cechy wilków przed wyborem tak pięknego i wyjątkowego zwierzęcia do tatuowania

Znaczenie tatuaży wilka

Wilki są naturalnymi drapieżnikami. Byli bezpośrednią konkurencją dla starożytnych jaskiniowców, jeśli chodzi o modlitwę o jedzenie. Możesz mieć własne znaczenia dla wilczych tatuaży – lojalność, samotność, własną indywidualność i wiele innych.

31. Przywódca stada

Najlepsze wzory tatuaży wilka 15

W starożytności wilki symbolizowały brutalność, przebiegłość, a nawet poczucie zła. Postrzeganie jest teraz o wiele bardziej inne!

32. Wilczy tatuaż z kultów

Najlepsze wzory tatuaży wilka 16

Cóż to za zacięty tatuaż, aby uprawiać sport na ramionach! Ten projekt łączy w sobie zaciekłość wilka z prostymi geometrycznymi wzorami.

33. Brutalność wilków

Najlepsze wzory tatuaży wilka 18

Wilki symbolizowały również wierność, oddanie, odwagę i zwycięstwo, ponieważ potrafiły zintegrować się w zwartą gromadę. Ten tatuaż przedstawia ducha walki wilków!

34. Wilk półlicowy

Najlepsze wzory tatuaży wilka 19

Ten projekt tatuażu wilka jest w połowie realistyczny, a w połowie szczegółowy wzór geometryczny, którego można się spodziewać na projektach koszul.

35. Kwiatowy projekt tatuażu wilka

Najlepsze wzory tatuaży wilka 20

To może być najlepszy projekt tatuażu wilka, który przedstawia łagodniejszą naturę wilków, gdy są z własnym stadem.

36. Ostra tatuaż rękaw

Najlepsze wzory tatuaży wilka 21

Noszenie czegoś bez rękawów sprawiłoby, że ten tatuaż wyglądałby jeszcze bardziej niesamowicie.

37. Tajemniczy nocny drapieżnik

Najlepsze wzory tatuaży wilka 22

Jak wszystkie zwierzęta nocne, wilki zawsze otaczała aura tajemniczości. Ten tatuaż sprawił, że wilk wyglądał zarówno tajemniczo, jak i słodko!

38. Paradoks wilka – Słońce & Księżyc

Najlepsze wzory tatuaży wilka 25

Tatuaże z wilkami są często bezpośrednio związane z kultem słońca lub światła. Trudno w to uwierzyć, biorąc pod uwagę, że zawsze łączyliśmy wilki z księżycami!

39. Pełnokolorowy projekt tatuażu wilka

Najlepsze wzory tatuaży wilka 23

W tym pięknym tatuażu prawie słychać wycie wilka. Być może wilki są spokrewnione ze światłem ze względu na jego płonące oczy, które potrafią świecić w ciemności.

40. Blask w ciemności

Najlepsze wzory tatuaży wilka 25

Mówiąc o blasku w ciemności, oczy tego wilczego tatuażu wyglądają, jakby naprawdę świeciły!

Podstawowym znaczeniem tatuażu jest odwaga i wytrzymałość, czyli cechy, które należą do przedstawionej bestii. Wraz z nimi inne powszechne interpretacje obrazu to:

41. Dualizm wilków & Lisy

Najlepsze wzory tatuaży wilka 26

Wilk i lis razem wykazują odwagę i wytrzymałość. Te cechy dobrze się ze sobą łączą!

42. Ujawnione cechy wilka

Najlepsze wzory tatuaży wilka 27

Wilk znany jest ze swojej lojalności, siły, determinacji, niezależności, a przede wszystkim lojalności wobec własnego stada. Przygotuj się na upolowanie, jeśli skrzywdzisz któregoś z członków jego stada!

43. Najlepszy projekt tatuażu wilka we współczesnych czasach

Najlepsze wzory tatuaży wilka 28

Millenialsi wolą teraz tatuaże wilcze, które są nieco bardziej abstrakcyjne, takie jak ten. Na pewno wygląda niesamowicie!

44. Wilk w ciemności

Najlepsze wzory tatuaży wilka 29

Wilki są bardzo dobrze znane ze swojej lojalności wobec stada. Kiedy wilk wyje w lesie, możesz również usłyszeć, jak członkowie stada wyją w odpowiedzi.

45. Spojrzenie wilka

Najlepsze wzory tatuaży wilka 30

W wilczym spojrzeniu można wyczuć determinację – mocną i celową.

46. ​​Wilk & Lew

Najlepsze wzory tatuaży wilka 31

Jak myślisz, które zwierzę zwycięży w bitwie między wilkami a lwami? Jesteśmy zdecydowanie zainteresowani, aby się dowiedzieć!

47. Tatuaże z wilkami lub lisami?

Najlepsze wzory tatuaży wilka 32

Niektórzy ludzie lubią zarówno wilki, jak i lisy. Kiedy nie mogą się zdecydować, mogą po prostu wybrać jedno i drugie. Nikt nie powiedział, że nie mogą!

Istnieje wiele opcji wizerunku tatuażu wilka w świecie tatuaży.

Ich znaczenia są również różne:

48. Samotność w wilczym wycie

Najlepsze wzory tatuaży wilka 33

Wilk wyjący do księżyca (często w pełni) oznacza samotność, wewnętrzna siła i poczucie niezależności w świecie i społeczeństwie.

49. Subtelny tatuaż wilka

Najlepsze wzory tatuaży wilka 34

Nie chcesz, aby Twój tatuaż był zbyt efektowny? Coś takiego też może załatwić sprawę!

50. Tatuaż skaczącego wilka

Najlepsze wzory tatuaży wilka 35

Skaczący wilk to symbol celowości i gotowości do pokonywania wszelkich przeszkód.

51. Wilk grasujący po cichu

Najlepsze wzory tatuaży wilka 38

Wilki potrafią być wyjątkowo ciche, gdy polują na zdobycz. Nigdy nie wiadomo, kiedy się rzucą!

52. Znaczenie tatuażu biegnącego wilka

Najlepsze wzory tatuaży wilka 36

Obraz biegnącego wilka symbolizuje radość z szybkości, podejmowanie ryzyka w kierunku nieznanego i dostosowywanie się do zmian.

53. Samotny wilk grasujący

Najlepsze wzory tatuaży wilka 37

Wilki mogą być przedstawiane jako samotne stworzenia. Niektórzy widzą w nim niezależność. Jakie stanowisko zajmujesz??

54. Wilki w paczce Wzory tatuaży

Najlepsze wzory tatuaży wilka 39

Kiedy wilki są przedstawiane w stadzie, samotny wilk z boku przedstawia przywództwo.

55. Pojawienie się tatuaży wilka

Najlepsze wzory tatuaży wilka 40

Ta wataha wilków wygląda, jakby właśnie wyszła z głębokich mgieł – znak sukcesu w pokonywaniu przeszkód.

56. Ciemne Siły & Wilk

Najlepsze wzory tatuaży wilka 41

Czy ten tatuaż wilka przypomina ci szamanów i magiczne siły? Na pewno to widzimy!

57. Projekt tatuażu dla mistycznych wilków

Najlepsze wzory tatuaży wilka 42

Po pomalowaniu wilków na inny kolor – ten fioletowy odcień, na przykład, wilki zaczynają przybierać mistyczny wygląd.

58. Wilk z Zaświatów

Najlepsze wzory tatuaży wilka 44

Niektórzy ludzie mogą preferować projekty wilkołaków, które też są w porządku! Jest idealny dla osób, które chcą czuć się bardziej zaciekłe.

59. Owca w wilczej szacie

Najlepsze wzory tatuaży wilka 43

Słyszeliście o opowieściach o wilku w owczej skórze. Czy słyszałeś o odwrotności??

Znaczenie obrazu wilka w różnych kulturach

Różne narody mogą mieć własne kulturowe interpretacje wilków i związanych z nimi wyobrażeń. Jedni traktują wilki z szacunkiem, inni ze strachem, ale nigdy nie ma kultur obojętnych wobec wilków.

W wielu mitologicznych ideach ludów Eurazji i Ameryki Północnej wizerunek wilka kojarzy się z kultem przywódcy, boga wojny lub przodka plemienia.

W szczególności wilk pojawił się w kulturze indoeuropejskiej jako bóg wojny. Koncepcja wilczej sfory jako zorganizowanej jednostki wojskowej odcisnęła swoje piętno na kulturze wielu azjatyckich narodów.

W mitologii starożytnych Celtów jest opowieść o wilku, który pożera słońce, powodując zapadnięcie zmroku. Mitologia nordycka przedstawiała boga Odyna jako wilka. Według legendy był ojcem wszystkich innych bogów. W grecko-rzymskim systemie postaci mitologicznych bogu Apollo zawsze towarzyszył wilk.

Nie ma ograniczeń co do znaczeń i pochodzenia wilków w różnych kulturach.

60. Puszysty Wilk Tatuaż

Najlepsze wzory tatuaży wilka 14

Chociaż ten wizerunek tatuażu wilka różni się nieco od reszty, nadal jest symboliczny dla osoby noszącej ten tatuaż.

61. Wśród starożytnych plemion

Najlepsze wzory tatuaży wilka 17

Indianie uważali wilka za symbol niższego świata, świata umarłych.

Wilcze tatuaże dla mężczyzn i kobiet

Jak można się spodziewać, wzory tatuaży wilka między mężczyznami i kobietami mogą różnić się cechami. Wilcze tatuaże dla kobiet są często łagodniejsze i spokojniejsze, ale większość mężczyzn przedstawia na swoich tatuażach siłę i przywództwo wilków.

62. Dopasowanie wzorów tatuaży wilka dla par

Najlepsze wzory tatuaży wilka 75

Te dwa wzory tatuaży dobrze się uzupełniają! Możesz to mieć dla swojego najlepszego przyjaciela lub swojej drugiej połówki.

63. Obraz w lustrze

Najlepsze wzory tatuaży wilka 76

Wilki mogą być symbolizowane wśród kobiet i dziewcząt w porównaniu z ich męskimi odpowiednikami.

64. Subtelny, ukryty tatuaż

Najlepsze wzory tatuaży wilka 77

Nie chcesz, aby Twój tatuaż był zbyt krzykliwy? Ten tatuaż z zarysem wilka załatwi sprawę!

65. Królik & Wilk tatuaż projekt

Najlepsze wzory tatuaży wilka 78

Zrównoważ swoje projekty tatuaży wilka ze zwierzęciem, które ma swoje przeciwne cechy – łagodnym, nieszkodliwym królikiem i dzikim wilkiem. Idealnie wyważony.

66. Kobieta & Wilk – osobowość zwierzęca

Najlepsze wzory tatuaży wilka 80

Chcesz pokazać, jak jesteś w zgodzie ze swoim wilczym duchem? Ten wyjątkowy projekt tatuażu wilka będzie go dobrze przedstawiał. Taki tatuaż na biodrach zawsze będzie przyciągał wzrok!

67. Projekt tatuażu estetycznego wilka na Tumblr

Najlepsze wzory tatuaży wilka 81

Ten piękny tatuaż jest minimalistyczny, ale piękny! Daje bajkowe uczucie, które naszym zdaniem jest cudowne.

68. Zaraz z bajki

Najlepsze wzory tatuaży wilka 82

Czy słyszałeś o wilku, który chuchał i pykał nad domami trzech małych świnek? Upamiętnij bajkę z dzieciństwa tym tatuażem!

69. Uzupełnienie tatuażu wilka na rękach

Najlepsze wzory tatuaży wilka 83

Wzór tatuażu wilka można łatwo dopasować do innych postaci, o ile są one w tym samym schemacie kolorów. Może być odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet!

70. Samotny wilk & Projekt tatuażu księżyca

Najlepsze wzory tatuaży wilka 84

Samotne wilki pokochałyby ten projekt tatuażu. Doskonale oddaje ich osobowość i można się tego spodziewać wśród hippisów!

71. Tatuaż z niebieskim akwarelowym wilkiem

Najlepsze wzory tatuaży wilka 85

Tatuaż wilków nie może być łagodniejszy niż ten. Delikatne niebieskie odcienie tego wilczego tatuażu bardziej przemawiają do dziewcząt i kobiet.

72. Wilczy tatuaż na palcach

Najlepsze wzory tatuaży wilka 86

Ten mały wilczy tatuaż może symbolizować lojalność kobiety wobec swojej znaczącej drugiej osoby i jej pragnienie podążania za nim.

73. Połączony z Wszechświatem

Najlepsze wzory tatuaży wilka 87

Wilki dostosowują się do upływu czasu i rotacji planet. Najlepsze odmiany tatuażu dla tego konkretnego obejmują inne style tatuażu akwarelowego.

74. Ponadczasowy projekt dla wszystkich tatuaży zwierzęcych

Najlepsze wzory tatuaży wilka 89

W tym stylu często można zobaczyć tatuaże z wilkami i innymi zwierzętami – w połowie geometryczne, w połowie realistyczne z cechą, której nie można przegapić. W tym przypadku są to świecące niebieskie oczy.

Najlepsze wzory tatuaży wilka 90

75. Ranny jeszcze mądry

Najlepsze wzory tatuaży wilka 91

Choć wilki są silne, wciąż mogą być zranione przez to, co dzieje się wokół nich. Osoby, których zwierzętami duchowymi są wilki, często mogą zostać zranione w ten sam sposób, ale nigdy tego nie przedstawiają.

76. Projekt tatuażu Splattered Wolf

Najlepsze wzory tatuaży wilka 92

Pokaż swoją artystyczną stronę dzięki rozpryskom kolorów w projekcie tatuażu wilka. Idealny dla osób artystycznych!

77. Tatuaż wilka z pełnym tyłem

Najlepsze wzory tatuaży wilka 93

Tatuaże na plecach wilków często mają większy wpływ niż mniejsze.

78. Dramatyczne ramię & Tatuaż na klatce piersiowej wilka

Najlepsze wzory tatuaży wilka 98

Popularne wśród mężczyzn są tatuaże, które pokrywają część klatki piersiowej aż do końca ramienia. Skupienie na tego rodzaju tatuażu musi być bardziej szczegółowe na ramionach,

79. Czarny & Niebieski

Najlepsze wzory tatuaży wilka 99

Tatuaże pokrywające przedramiona są również często zamawiane przez osoby, które są nowe w świecie sztuki tatuażu. To tylko jeden z wielu przykładów, ale mieszanka kolorów jest idealna dla wilków.

80. Strażnik Lasu Nocy

Najlepsze wzory tatuaży wilka 100

Zwierzęcy spirytualiści wierzący w moc wilków, którzy nie dbają o ich bezpieczeństwo głęboko w nocy, mogą dobrze utożsamiać się z tym pięknym tatuażem.

81. Wilczy tatuaż – drapieżnik lasu

Najlepsze wzory tatuaży wilka 101

Wystarczy spojrzeć na ten tatuaż, aby już powiedzieć, że ten wilk właśnie miał ucztę. Pokaż swoją pierwotną naturę za pomocą wilczego tatuażu, takiego jak ten!

82. Wilk & Niedźwiedź projekt tatuażu

Najlepsze wzory tatuaży wilka 102

To idealny tatuaż dla kogoś, kto nie może zdecydować między niedźwiedziem a wilkiem. Teksturowany wzór w tym tatuażu jest po prostu niesamowity!

83. Kolejny duchowy wilk

Najlepsze wzory tatuaży wilka 103

Takie tatuaże można zwykle zauważyć u hipisów. Tatuaże są często łączone z trzecim okiem, aby pokazać, że wilk jest wyjątkowo świadomy wszystkiego wokół niego.

84. Osłabiony wilk

Najlepsze wzory tatuaży wilka 104

Wilk, który został dźgnięty w szyję? Co to może oznaczać? Nie jesteśmy pewni, ale na pewno interesuje nas ciekawy projekt!

85. Ta pani to kołysze!

Najlepsze wzory tatuaży wilka 106

Kto powiedział, że kobiety nie mogą mieć tatuaży z pełnymi wilczymi ramionami? Kobiety również mogą nosić swoje tatuaże tak jak mężczyźni – nie ma dużej różnicy.

86. Ciemny tatuaż na przedramieniu z wilkiem

Najlepsze wzory tatuaży z wilkiem 107

Tony w tym tatuażu mają niesamowite szczegóły. Idealny dla tych, którzy kochają detale w swoich tatuażach, możesz nawet zobaczyć fakturę futra!

87. Przedzieranie się przez szwy

Ta majestatyczna bestia może być również przedstawiona jako silne zwierzę z wystarczającą siłą, by rozerwać skórę i mięśnie. Dziki!

88. Wilk na polu bitwy

Jeśli masz historię lub przeszłość w czasie wojny, taki tatuaż wilka może być tym, czego szukasz.

89. Podróż duchowa

Nie wiemy o tobie, ale na pewno widzimy duchową stronę tego tatuażu pośród gór i księżyca! Co myślisz?

90. Prosty projekt plemienny

Możesz uznać to za konserwatywny lub tradycyjny styl tatuaży wilczych. Ciemne kontury i cienie są bardzo typowe – dobre dla osób, które nie chcą zabierać tatuaży zbyt daleko!

91. Tatuaż wilka leśnego

To sprytne przedstawienie wilka w lesie jest w tej chwili bardzo realne. Wilki strzegą dla nas naszych lasów, ale czy robimy wystarczająco dużo, by sami chronić ten gatunek?

92. Wilki & Pochodzenie człowieka

Tatuaż pełnej klatki piersiowej, taki jak ten, pokazuje związek między ludźmi, aniołami i pierwotnymi przodkami wilków z przeszłości.

93. Tatuaż nocnego szturmu w zarysie wilka

Chociaż ten tatuaż ma prostą konstrukcję, pokazuje wszystko, co dana osoba musi wiedzieć o tym, jak wyglądają wilki. Jest piękny w swojej prostocie!

94. Luźne wilcze włosy

Na pewno możesz mieć elegancki i szczegółowy projekt tatuażu wilka, taki jak ten. Kontury sosen, ptaków i kempingów są równie piękne w połączeniu z tatuażem!

95. Brak intruzów

W tym wilczym gniewie prawie można poczuć ciepło – tatuaż jest tak realistyczny! Wilki nie lubią, gdy ich domy są naruszone. Jeśli potrafisz się odnieść, to może wystarczyć.

Wilcze tatuaże celebrytów

Skylar Grey ma na wewnętrznej stronie prawego przedramienia tatuaż przedstawiający wilka z napisem „Podróż jest nagrodą”.

30 unikalnych szkiców tatuażu wilka

Który tatuaż z tej listy uważasz za najlepszy projekt tatuażu wilka? Będziesz musiał zdecydować. Istnieje wiele sposobów na przedstawienie swojej osobowości lub stylu w wilczym tatuażu. W związku z tym można również rozważyć różne metody tuszowania tatuażu, aby stworzyć rodzaj tatuażu, który chcesz!