25 najlepszych tatuaży i wzorów goryla

Szukasz inspiracji na temat najlepszych tatuaży z gorylami, które można uzyskać??

Jeśli chodzi o DNA goryli, możesz być zaskoczony, wiedząc, że jest on w 95-99% podobny do naszego. Możesz być również zaskoczony, wiedząc, że tatuaże Gorilla są jedną z najczęstszych rzeczy do tatuowania dzisiaj.

W tym artykule pokażemy Ci niektóre z najlepszych wzorów i tatuaży goryli. Mamy nadzieję, że znajdziesz inspirację do swojego przyszłego tatuażu.

25 najlepszych tatuaży z gorylami, wzorów & Pomysły

Nie ma co dyskutować z faktem, że ciało goryla powiela główne cechy naszego własnego ludzkiego ciała, a przynajmniej tego, który mieliśmy w naszej prymitywnej formie.

Goryl jest panem dżungli i szlachetnym stworzeniem. Gorilla ma setki tatuaży we wszystkich stylach z całego świata.

Oto zbiór najlepszych tatuaży z gorylami:

25. Poważny wygląd goryla

Goryle są naturalnym symbolem przywództwa i siły. Jednocześnie są zwierzęciem kojarzonym z honorem, współczuciem i godnością. Na tym tatuażu widzimy, że goryl ma poważną twarz. Ten tatuaż jest umieszczony na bicepsie.

24. Mały goryl

Goryle są notorycznie towarzyskimi zwierzętami z wyrafinowanymi systemami komunikacji między sobą. Ten tatuaż pokazuje nam małego goryla, który patrzy na swoje liście.

23. Kosmiczny goryl

Ten tatuażowy goryl jest pełen kolorów i jest umieszczony na nodze. To, co wyróżnia ten tatuaż, to to, że goryl jest jakimś astronautą.

22. Pokorny goryl

Ten tatuaż jest bardzo dobrze wykonany i ma dużo czerni, co oznacza, że ​​zastosowano szerokie i grube igły, co może być dość bolesne. Goryl krzyżuje ramiona i widzimy, że ma dwa różne naszyjniki.

21. Król Goryl

Ten tatuaż nie jest realistyczny, ale ma trochę pracy w kropki i cienką linię. Wokół pyska goryla jest trójkątny, a nad głową widać koronę.

20. Tatuaż goryla z wieloma twarzami

Tutaj możemy zobaczyć wiele goryli o wielu twarzach. Pierwszy goryl pokazuje całą swoją twarz, podczas gdy goryl za nim pokazuje tylko oczy i górną część głowy.

19. Oldschoolowy kolorowy goryl

Ten kolorowy goryl ma niesamowite kolory. Głowę otaczają tropikalne zielone liście, a goryl ma długi i niezwykle czerwony język.

18. Goryl ze starej szkoły

Tradycyjne tatuaże, znane również jako American, Western lub Old School, charakteryzują się czystymi czarnymi konturami, żywymi kolorami i minimalnym cieniowaniem. Tutaj widzimy tatuaż ze starej szkoły goryla i wygląda na to, że został umieszczony na nodze.

17. Realistyczny goryl

Ten goryl wygląda prawie naprawdę, prawda? To niesamowite, jak realnie wygląda ten goryl. Możesz zobaczyć każdą zmarszczkę i wiele szczegółów, takich jak wszystkie włosy i kolor oczu.

16. Krzyczący goryl

Ten goryl jest również bardzo realistyczny i możemy zobaczyć, jak niektóre liście pojawiają się po lewej stronie goryla, gdy krzyczy. W tym tatuażu było trochę cieniowania, ale nie ma koloru. Tatuaż umieszcza się na ramieniu.

15. Tatuaż goryla z wilkiem morskim

Ten goryl to oldschoolowy styl i jak widzimy goryl ma trzy różne oczy. Wszystkie oczy mają żółto-zielony, wyblakły kolor, a goryl wygląda na trochę zły.

14. Palenie goryla

Goryl „Ojciec chrzestny” pali z fajki i ma na sobie uroczy kapelusz. Ten tatuaż jest umieszczony na nodze i jest naprawdę dobrze wykonany.

13. Żołnierz goryl

Jak wszyscy widzicie, ten mały goryl-żołnierz jest umieszczony na klatce piersiowej, co może być dość bolesne. Wygląda jak oldschoolowy projekt, a ten goryl jest gotowy do walki.

12. Symboliczny goryl

To naprawdę wyjątkowy styl goryla, w przeciwieństwie do reszty listy, ten jest naprawdę inny. W tym tatuażu jest dużo kolorów i wiele detali, a także wiele grubych linii.

11. Goryl w stylu akwareli

Ten uroczy goryl akwarelowy jest umieszczony z boku uda i ma dwa różne kolory, niebieski i różowy. Twarz goryla pozostaje czarna i szara, a to naprawdę świetne dzieło sztuki.

10. Tatuaż dzikiego goryla

Ten fajny i dziki tatuaż z gorylem jest naprawdę wyjątkowy. Możesz zobaczyć, jak ten goryl ma kilka odcieni, a także ma przegrodę przebijającą nos.

9. Zły goryl

Ten zły tatuaż goryla jest umieszczony na klatce piersiowej, a tatuaż jest pełen drobnych szczegółów i kropek. Widać, że ten goryl jest ślepy na lewe oko i pali papierosa.

8. Fajny goryl

Ten tatuaż jest umieszczony na ramieniu i jest to portret goryla, ale jest też kilka rzeczy, które dzieją się wokół goryla, co jest naprawdę fajne.

7. Zły goryl

To naprawdę ciemny tatuaż, a pod gorylem możemy również zobaczyć czaszkę, a tatuaż jest pełen grubych linii. Na czubku głowy goryla widzimy, że goryl ma jakąś koronę, która przypomina Maleficent.

6. Szczegółowa linia goryla

Ten goryl ma wiele linii na całej twarzy, a ten tatuaż jest umieszczony na nodze. Ten tatuaż nie jest dużym tatuażem.

5. Tatuaż goryla z kwiatami

Ten tatuaż z gorylem jest niesamowity. Jest umieszczony na nodze i jest tam kilka oldschoolowych kolorów, a także niektóre inne tatuaże, które pojawiły się na tej liście.

4. Prosty goryl

Czasami proste jest najlepsze, jeśli szukasz czegoś prostego do zrobienia, może to być jedna z opcji. Ten goryl jest wykonany bez cieniowania, tylko z delikatną podszewką.

3. Strażak goryl

To ogromny tatuaż, a jak widać, ten tatuaż ma w sobie dużo atramentu. Tatuaż jest nie tylko duży, ale ma też wiele różnych odcieni i kolorów.

2. Geometryczny goryl

Tutaj widzimy portret goryla, który ma jedną realistyczną twarz i jedną geometryczną twarz. Naprawdę fajny tatuaż.

1. Unikalny goryl

Ten tatuaż nie ma prawie żadnego cieniowania, skupia się bardziej na liniach i drobnych szczegółach. Ten tatuaż jest umieszczony na klatce piersiowej, a ten goryl ma również rodzaj plemiennej korony na głowie.

Streszczenie

Dziękujemy za sprawdzenie tej kolekcji tatuaży z gorylami. Mam nadzieję, że możesz użyć tego artykułu jako inspiracji do swojego przyszłego tatuażu goryla lub jeśli chcesz podzielić się tym artykułem z fanem goryla. Nie zapomnij podzielić się tym artykułem ze znajomymi i rodziną w mediach społecznościowych.

Który z tych tatuaży z gorylami jest Twoim ulubionym? Zostaw komentarz poniżej.